Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Hej dziewczynki!

    Na wstępnie mojego posta pragnę z całego serca pogratulować wspaniałych wyników OliMamie! Bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Mam nadzieję, że już nigdy nie usłyszysz złych wieści i jestem w 100% pewna, że właśnie tak będzie. Teraz tylko kontrola i jeszcze raz kontrola. Tak jak napisałaś ważne jest aby mieć rękę na pulsie i my Cinki to wiemy. 

    Teraz całą swoją dobrą energię przesyłam Taszy27. Mam trochę dobrych fluidów bo ostatnio trochę mi się poukładało z paroma rzeczami. Niestety nie mówię tu o moim zdrowiu ale ogólnie o życiu. Więc tak jak mówiłam trzymam kciuki i modlę się za Ciebie Kochana aby Twoja wizyta w szpitalu była krótka i pomocna. Idą upały więc czym prędzej wychodź stamtąd i może poleż sobie na leżaczku pod parasolem z zimną lemoniadą w ręku a nie na łóżku szpitalnym. Z całego serca życzę Ci tego bo bardzo dużo już przeszłaś i należy Ci się to.

    Wszystkim wam kochane życzę miłego tygodnia bo podobno ma być piękny i słoneczny a mamy już końcówkę lipca więc chyba nam się należy w końcu! Zajrzę tu pod koniec tygodnia teraz mam na głowie 3 dziewczynki bo jedna to bonus (wymarzone wakacje u cioci tzn. u mnie) a dwie są moje. Całusy trzymacie się!

  • hej dziewczynki ja nadal w szpitalu z drenem... wciąż nie mogę oddychać... dusi mnie kaszel ... czekam na wszystkie wyniki i mam zupełnie dość... 

    Dziękuję Wam za ciepłe słowa. 

  • no właśnie wyniki Mają, że to infekcja, nie ma komórek rakowych w płynie z płuca.... ale dalej nie wiedzą jak się pozbyć płynu i zapobiec nawrotowi... 

  • Tasza,mysle o Tobie często nie wiem co powiedzieć bo szczerze się nie znam,ale myślami jestem blisko i ufam że Ci pomogą

  • Tasza trzymaj się, jesteś w najbardziej odpowiednim miejscu i wszystko będzie dobrze!!!Jest tylko ta jedna opcja!!!

  • 7 lat temu

    kochana Tasza tak mi bardzo przykro że przez to wszystko przechodzisz myślami jestem z tobą i wierzę że wszystko będzie dobrze trzymam za to mocno kciuki :)

  • 7 lat temu

    Cześć dziewczynki :) wczoraj byłam u lekarza na drugiej cytologi po konizacji cytologię miałam tą  Lbc usg jajników ok teraz trzeba czekać na wynik nastawiam się że z trzy tygodnie jak wyjdzie dobrze to następna za pięć miesięcy dobrej nocy wam życzę dobranoc :)

  • Dziękuję Wam bardzo kochane za wsparcie... 

    Wpis edytowany dnia 20-07-2017 04:14 przez tasza27
  • Leona trzymam kciuki i wiem, że będzie elegancko 😗

    Coś ostatnio tu cicho kobietki, ale może i lepiej, że nas nie przybywa... Ściskam wszystkie 😗

  • 7 lat temu

    Tasza znamy się już trochę z prywatnej korespondencji i z szerszego forum i chciałabym żebyś wiedziała, że sama pamiętam jak jeszcze niedawno raz miałam wszystkiego dość i najchętniej bym się okopała a potem nagle dostawałam tyle sił, że mogłabym naprawdę wiele  ba nawet góry przenosić. Sił życzę Tobie i to takich które pozwolą Tobie przejść przez te wszystkie badania które skończą się tylko i wyłącznie sukcesem. Taki jest cel.  Pozdrów swoich najbliższych a Ciebie ściskam mocno.

    Wszystkim kobietkom czekającym na wyniki przesyłam moje ciepłe myśli i trzymam kciuki mocno. Leona 

    Wpis edytowany dnia 20-07-2017 08:06 przez kaa


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat