Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Tasza wiec próbuj za granicą, u mnie w miejscowości jest babka, dla której już nie bylo leczenia a patrz ona żyje :) co miesiąc jeździ do Niemiec po lek, który kosztuje 30 euro ale u nas niedostępny...wiem, że też ma problemy z płucami. Walcz

  • Tasza,jestes taka młodziutka,walcz słońce,modle się za Ciebie,o zdrowie o siłę,domyslam się że to trudne,ze nie masz siły,ale nie pisz że się poddajesz,nie wątp

  • Tasza nie poddawaj się!!!Wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki. Polecę Twoją intencję grupom modlitewnym i intencji na pieszej pielgrzymce o ile tylko nie masz nic przeciwko. Jeśli cokolwiek potrzebujesz - dawaj znać! TRZYMAJ SIĘ!!!

  • Tasza27 - jeszcze pytanie, gdzie się leczysz?

  • Leżę się w Anglii... Tak Aga poradziła mk skontaktować się z Polskimi onkologami... Zobaczymy dzisiaj dzwoniła moja mama cały dzień, ale albo przyjmują tylko na kasę chorych i nie ma opcji, żeby umówili mi wizytę... Albo wizyty na wrzesień, październik....Nawet mojej mamy z moimi wszystkimi wykazano danych nie chcą przyjąć, żeby powiedzieć czy jest cień szansy.... Tutaj już nikt na mnie nie patrzy, mówią że zrobili wszystko i nic innego nie ma... i nie wiedzą czego oczekuję... Bo nie mogą już nic zrobić oprócz podawania mi tlenu... 

  • tasza27 odezwij się do mnie na przykład.  Postaram się pomóc.  Dzięki szefowi mam kilka dobrych znajomości. ...także u onkologii lub tel 607857842 ale wtedy najpierw puść sms i nie rzucam słów na wiatr. 

  • prV miało być 

  • no dobrze w anglii się leczy ale zagranicą to nie tylko anglia, trzeba szukać itd w Polsce różnie bywa częściej beznadziejnie

  • katarzyna1988 dlaczego beznadziejnie?Mamy co naj mniej dważne ośrodki o miedzynarodowej renomie:Bydgoszcz  i szczecin. Ja i nie tylko leczylam się w Bydgoszczy i jestetyczne zadowołowa.  A znam też takie osoby co leczyly się w Niemczech i uważają tamtejsza służbę do kitu!Nie skreślaj bo może akurat pomoga. Nie dowie się jeśli nie spróbuję a ja jestem gotowa pomóc!!! Tak więc Tasza27 czekam na kontakt! 

  • Tasha, nie zgadzam się na to byś nas opuszczala!!! Jest ciężko ale musimy znaleźć jakąś szansę na walkę! Nie poddawaj się i nie pozwól gadowi się złamać!! Coś na pewno da się zrobić jestem pewna :* wysyłam Ci całe ciepło jakie mam i musi się udać. Jesteś silna, wierzę że dasz radę. Ściskam mocno kochana! Myślałaś o cbd albo rso czyli olejach konopnych? Albo jednym i drugim? Może pomoże albo zahamuje rozwój gada. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat