Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    Kaa:) kochana dziękuję, na pewno jutro dam znać z rana.

    A i jak mi będą tam pobierać to zaraz wszystko wypytam, kiedy wynik najszybciej, gdzie bedzie to robione czy u nas w Bydgoszczy czy będą wysyłać dalej a jak tak to gdzie.

    no i na ile ważny jest ten Cintec.

    Wszystko wypytam, chyba że będzie ktoś bez humoru bo to z rana i tyle pytań..hmmmm może tyle nie pytać

  • Kaa,sama nie wiem co napisać,ani lepiej ani gorzej,poprawy nie widzę,dalej z jednej strony obrzęk i lekkie zaczerwienienie,gorzej też nie ma,ogolnie czuję się coraz lepiej gdyby nie ta prawa strona blizny...jestem w połowie antybiotyku...i nie wiem co myśleć

  • 7 lat temu

    dona od rana będę czekać na wieści od Ciebie, w ogóle pewnie wszystkie tutaj trzymamy za siebie kciuki ONE MAJĄ MOC; trzeba pytać bo tu chodzi o nasze zdrowie.

    Latte najważniejsze,że zaczerwienienie i obrzęk nie zwiększają się; zauważyłam,że często po takich operacjach coś się dzieje, ja miałam kłopot z jelitami i to pewnie przez nieprzestrzeganie do końca diety po mojej operacji ale szczęśliwie wszystko minęło; teraz odpoczywaj, niech inni się uwijają dookoła Ciebie.  A tak w ogóle to robisz sobie zastrzyki ?  

    Iłka wczoraj sobie powędrowałam po górkach, dzisiaj leżę i pachnę a cooooo. Buźka (wcześniej jak dodałam buźkę to mi cały wpis wcięło więc go dopisuję  buźka buźka buźka)

    Wpis edytowany dnia 25-06-2017 19:48 przez kaa
  • Kaa,oczywiscie że robię,za chwilę właśnie muszę to uczynić,jeszcze trzy zostały,oprocz tego dużo leżę,wietrze bliznę,spryskuje Oktaniseptem,biore regularnie antybiotyk no i czekam,czekam i czekam,cos ostatnio bardzo wrażliwa skóra na brzuchu mi się zrobiła,ale gdzieś wyczytalam że to normalny objaw,po takim cięciu,no ale Ty miałaś laparoskopowo,wiec pewnie się nie orientujesz,pozdrawiam wszystkich i za tych których historii choroby nie znam,buźka

  • 7 lat temu

    Latte miałam laparoskopowo i nie wiem czemu lekarze rzadko korzystają z tej formy przeprowadzenia radykalnej; trwa wtedy operacja dłużej to fakt, jest to droższa operacja to też fakt ale jedno jest bezsprzeczne bo późniejsza rekonwalescencja jest dużo bardziej lżejsza dla pacjentki to też fakt 

    Trzymajcie się 

  • Hej dziewuszki.

    Wczoraj małż zrobił mi niespodziankę i 4 godziny spędziłam z Nim w SPA :D

    Cudo

    A jutro konizacja....

    zdam relację ;*

    liczę na kciuki i straaasznie się boję :(

  • OlaMama,widzisz jak zadbał,super,a zabiegiem staraj się nie przejmować,bedzie dobrze,będę trzymać kciuki,powodzenia

  • 7 lat temu

    OlaMama brawo dla męża, pozdrów go ode mnie bo ze SPA się wstrzelił znakomicie.

    Dona kciuki mocno już zaciskam i będę trzymać aż się nie odezwiesz.

    U mnie zawsze kołowrotek po weekendzie ale coś tak czuję, że to będzie całkiem całkiem udany dzień, pozdrawiam !

    Wpis edytowany dnia 26-06-2017 06:33 przez kaa
  • 7 lat temu

    Dziewczynki:) ja już na miejscu i czekam, dam znać po czego się dowiedziałam.

    Latte73 moje rady pewno na nic, ale myślę, że z dnia na dzień będzie lepiej.

    OlaMama moje kciuki gwarantowane. W Spa byłam w marcu w Krakowie., prezent od drugiej połówki.

    Więc może tuż przed zabiegiem przypominaj sobie wczorajszy piękny dzień, sama nie wiem co mam doradzić, ja się boję.wszystkiego więc.......achhhh

  • Czekam oczywiście na przyjecie juz ponad godzinę... ale co tam mam czas ;) mam pytanie do dziewczyn które przechodziły konizacje chirurgiczna

    Czy zabieg przeprowadzany jest pod narkoza? Kazali być totalnie na czczo czyli nawet bez wody a ja sie pytam jak to tak jeszcze tyle godzin do zabiegu a ja tu usycham :(



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat