Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • agnieszka76,juz zerknął,wszystko ok,szwy ściągnięte,poki co ok :)

  • hej kochane. Ja to.jeszcze tydzień do konizacji....

    Im bliżej tym spokojniejsza jakas jestem. 

    Wczoraj w Pobierowie z dziećmi się opalalismy... dziś lecze upieczone plecki.

    Latte wracaj szybko do zdrowia mocno sciskam i liczer na wasze kciuki 26.06 ;)

  • OlaMama,kciuki masz jak w banku,bedzie ok,tez bym się poopalala,ale po szpitalu nie chcę szaleć,choc całe lato przed nami :)spokój to podstawa :)

  • Ola, Ilka trzymam za was mocno kciuki 3 

    Latte super ze juz w domku zobaczysz będzie tylko lepiej tylko pamiętaj że czasem się dobrze czujemy a mimo wszystko trzeba swoje odlezec :) Cieszę się bardzo że masz yo już za sobą :3

    Kaa gratuluję :)

    Ja dostaje szału niestety jak jestem na nowym forum bo nie korzystam z komputera a w telefonie nic nie widać. No witki opadają ale czytam i liczę na to że się przyzwyczaje albo za jakiś czas poprawia pisanie postów w telefonie albo zrobią aplikacje bo tak się nie da

     Trzymam za wszystkie kciuki 3 piękna pogoda trzeba korzystać ja aktualnie sprzątam bo weekend cały czas poza domem latanie. Pa 3

  • kaa,emillyemily,agnieszka76,OlaMama,ilka-i wszystkie których nie wymieniłam,dziekuje Wam za wsparcie,za cały ostatni tydzień,za słowa otuchy i wsparcia,operacja za mną,fakt-powoli dochodzę do siebie choć dopiero 6 doba po operacji,za dwa tyg wyniki hist patu,mam nadzieję że będą ok,to forum na prawdę jest potrzebne,i chyba nigdy go nie  opuszczę.Buziaki :-*

  • 7 lat temu

    Latte 

  • kaa gratuluje❤ i podziwiam

    Wpis edytowany dnia 19-06-2017 21:30 przez anusia662
  • naprawde tylko tyle wyszlo z calego mojego napisanego posta😢😢😢😢

  • nie bede pisala od nowa. Ale...

    Emily mnie tez szlak trafia z tym forum

    Latte trzymaj sie i juz blizej niz dalej wszystkiego teraz trzeba odebrac wyniki

  • aaaaaaaaaaaaaa

    Dalej nic nie wyszlo. Juz wiecej nie prubuje wrrrrrrrr



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat