Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu

    pomyliłam się/mam w prawym (nie na dole)  górnym rogu   cytuj-link-zgłoś  i nic więcej

  • kaa napisał:

    pod napisaną wiadomością mam z prawej na dole   cytuj-link-zgłos   nie mam możliwości edytowania a buźki widzę, chodziło mi o zwykłe serducho bez skrzywionych buziek rodem wziętych z japońskich kreskówek 😆

    Witaj Kaa jest opcja edytuj i da si e usunąć post teraz i zdjęcie ,ale ta opcja jest czasowa .nie wiem tylko ile trwa możliwość edycji.

    Sprawdziłam mogłam edytować całośc postu zaraz po napisaniu potem już nie.:) 

    Morze fajne 

  • 7 lat temu

    BRAWO TY BRAWO JA  już wiem/można edytować ostatni albo ostatnie swoje wpisy/u mnie do 2 ostatnich a to już coś 😁 

  • 7 lat temu

    Można edytować post w czasie do 10 min. To rozwiązanie służy temu by nie było możliwości wyczyszczenia swoich starszych postów, bo to utrudni innym użytkownikom rozeznanie się w treści forum. Straszę posty można zawsze zgłosić do administracji z prośba o usunięcie. 

  • 7 lat temu

    Kochani czytamy wasze posty o zgłaszanych problemach. W pokoju Hyde Park jest wątek pt. Nowe forum tam odpisujcie jakie macie kłopoty techniczne. Piszcie tez do nas na pw. Bardzo się staramy, żeby wszystko działało sprawnie. Dziękujemy za wszystkie informacje, które od Was splywaja w tej sprawie. 

  • 7 lat temu

    Witajcie dlaczego tu jest taka cisza, piękna niedziela za oknami się szykuje.  Latte odpoczywasz oczywiście ?

    Dziewczyny chwalić się nie wypada ale swoimi nawet małymi sukcesami należy a nawet trzeba - dlatego spieszę się pochwalić, że półmaraton nocny zaliczony, atmosfera cudna i nawet nogi tak bardzo nie dają dzisiaj w kość. O czasie nie wspomnę bo to akurat guzik mnie obchodziło 

    Wpis edytowany dnia 18-06-2017 10:06 przez kaa
  • Kaa,gratuluje,wczoraj wróciłam do domu,chyba za dużo podchodziłam,i wieczorem,hmmm,bolalo,dzis już bardziej polezakuje,pozdrawiam

  • kaa również dołączam się do gratulacji ☺

    Latte odpoczywaj leżakuj ile wlezie to dla twojego dobra😉

    Dziewczyny czy wam też po konizacji się okres poprzestawiał?  Mi z cyklu 28 się zrobiło 33 i stał się bolesny.  

    I tak ogólnie bardzo dziwnie mi się po tej zmianie pisze oraz postów na stronie też jest mniej 

  • patka180392 napisał:

    kaa również dołączam się do gratulacji ☺Latte odpoczywaj leżakuj ile wlezie to dla twojego dobra😉Dziewczyny czy wam też po konizacji się okres poprzestawiał?  Mi z cyklu 28 się zrobiło 33 i stał się bolesny.  I tak ogólnie bardzo dziwnie mi się po tej zmianie pisze oraz postów na stronie też jest mniej 

    patka niestety po konizacji moje miesiączki są okropne...przed nigdy nic nie bolało a teraz zginam się z bólu, są obfite, pierwszy dzień to leci jak z kranu, za to są krótsze, ale średnio co 30 dni

  • Hej,jaka tu straszna cisza,co tam u Was słychać?Smutno się bez Was robi,jade dziś ściągać szwy,choc z jednej strony ciut ropieje,lekarz uprzedzam że gdzieś mi tam coś lekko,, przypalił i może się w tym miejscu ciut gorzej goić,no nic,zobaczymy...pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat