Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • anusia662,złość piękności szkodzi :-),ja piszę z tel,też czasem mnie to irytuje,na wcześniejszym wszystko było bardziej czytelne,ale,da się przywyknąć

  • ilka,:-*

  • 7 lat temu

    a gdzie mój ostatni wpis ??    a niech to !

    Najpiękniejsze jest jak któraś z nas się boi a  inne wtedy błyskawicznie piszą słowa otuchy, potem nadchodzi ten czas albo badania jak u Iłki albo operacji jak u Latte albo zabiegu jak u większości i okazuje się, że wszystko się układa po naszej myśli. Fajne jest też to, że nawet ze szpitala kobietki piszą co u Nich słychać chociaż przecież każda z nas ma dookoła siebie inne osoby czy to z rodziny czy znajomych itp. Coś jest specyficznego w tym forum, może anonimowość a może to, że wszystkie się boimy o siebie a jak to jest wiemy tylko my. Trzymajmy się  pa pa

    Wpis edytowany dnia 19-06-2017 22:17 przez kaa
  • 7 lat temu
    anusia662 napisał:

    aaaaaaaaaaaaaaDalej nic nie wyszlo. Juz wiecej nie prubuje wrrrrrrrr

    Wysłaliśmy do Pani wiadomość na PW aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Prosimy o odpowiedź. 


  • ech ja tez jeszcze nie ogarniam tego forum, bardzo ciężko cokolwiek znaleźć i źle się czyta, ale w końcu się wdrożę, a potem znowu zmienią hahaha :P dziewczyny można zdjęcia wklejać może się pokażemy? :D

  • Oj kobietki kochane 3 ja nawet przez 5 min nie myślałam o tym, żeby opuścić to forum. Nawet nie wiem kiedy minęło to 6 miesięcy z wami i gdyby nie wy to nie wiem jak ciężko by mi z tym wszystkim było. być tutaj i móc kogoś pocieszyć lub pomóc, udzielić rady to jest ogromna radość. bo czuje wdzięczność, że jak ja miałam milion pytań to wszystkie cierpliwie mi odpisywałyście, pocieszałyście i teraz ja jestem dla was :)

    pięknego dnia wszystkim, to będzie dobry miesiąc!

  • katarzyna1988,zaczynaj :-)

  • katarzyna jest załozona grupa na fb. Tam sie wszystkie mozemy zobaczyc

  • oczywiscie nadal mi sie nie dodaje cala wiadomosc wiec musze pisac po krotce na 10 wiadomosci

  • z posiewu wyszla mi bakteria coli. Nie wiecie czy to dyskfalifikacja z konizacji?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat