Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • latte daj znac jak u Ciebie❤

    Ja bylam dzis zrobic posiew przed zabiegiem.  Do tej pory bralam vibin mini zeby mnie noe zaskoczyly plaemienia czy okres ale ze plamiene nadal to przepisala mi silnieszy vibin.

    Za 15 dni o tej porze bede w szpitalu. Chyba mnoe dopadla przedzabiegowa nerwowka.  Dziewczyny wiem ze putalam ale na ile jest l4 po zabiegu? 

    Zle mi sie pisze przy tej nowej szacie bo nawet nie widze co pisze jak jestem na tel. Wiec z gory przepraszam za bledy;)

  • 7 lat temu

  • 7 lat temu

    anusia napisałam przed chwilką Tobie coś ale czy to doszło ???????????????????   bo gdzieś mi po drodze wcięło 

  • 7 lat temu

    😤😪😕nie ma nic ode mnie więc w skrócie:

    Anusia: Latte jest obolała, narzeka, pomaga Jej rehabilitantka, z każdym dniem MUSI być coraz lepiej i tak będzie. Co do zwolnienia to gdzieś tak z tego co pamiętam około miesiąca można mieć natomiast wiadomo, że jeśli po drodze poczujesz się kiepsko to zawsze będzie możliwość żeby takie zwolnienie przedłużyć. Od siebie bardzo Was proszę, żeby po konizacji się naprawdę oszczędzać a w szczególności nic nie podnosić, nie forsować się, zamiast wanny - prysznic. 

    Cisza tu u nas na wątku a zawsze był gwar dlatego mam szczerą nadzieję, że po tym dłuższym weekendzie frekwencja się poprawi...tak się już tu do Was przyzwyczaiłam 😩 

  • 7 lat temu

    agnieszka76 a ty się właśnie sama edytowałaś  😡  

  • hWj kochane chętnie bym pisała als jak widzę to forum to mi witki opadają :(( trzymam za wszystkie kciuki.  Może spróbujemy zrobić nowy wątek czy cos bo już sama nie wiem..

  • potwierdzam. Jest tragedia tutaj. Jezeli chodzi o forum to zdecydowanie wszystko zepsuli.

    Kaa czyli teraz poprostu musi odpoczywac. Ale az na miesiac na zwolnienie??? Ja myslalam o tyg. Max 2 przeciez ja tyle nie wytrzymam bez pracy😁 i nic nie robienia. Przeraza mnie to jeszcze bardziej

    Nawet nie wiem co pisze bo tego nie widze😁😁😁

  • 7 lat temu

    anusia byłam świadkiem jak babka łóżko obok dostała L4 na miesiąc bo powiedziała, że pracuje w sklepie i ma sporo noszenia. Kolejna powiedziała,że wystarczy jej 2tyg.zwolnienie bo ma pracę biurową więc raczej siedzi. A ja ponieważ sama sobie płacę ZUS to wzięłam L4 symboliczne bo i tak pracuję raczej z domu. Co ośrodek to inaczej, co lekarz wymyśli to inaczej ale jednak to jak pracujemy ma znaczenie. 

    Lubię zmiany bo zazwyczaj niosą jakąś świeżość ale pomimo mojego wrodzonego optymizmu obawiam się niestety, że wraz z diametralna zmianą naszego portalu zrobi się tu przeraźliwie ciiicho...  Ale może to tylko czarnowidztwo i okaże się, że cisza oznacza weekendowy wypoczynek. 

    Udanego weekendu wszystkim 😍

  • Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko,dziekuje że pamiętacie i jesteście że mną,ja póki co leżę i cierpie(momentami)bardzo,mam nadzieję ze jutro będzie lepiej,buziaki

  • latte dawaj znac czasami jak tam i odpoczywaj❤❤

    Kaa juz jestem przerazona. Ja mam dosc meczaca i fizyczna prace ale noe wyobrazam sobie miesiaca w domu



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat