Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • cos mi sie tu ciezko odnalezc po tej nowej szacie ale pewnie sie przyzwyczaimy😁 

    Emily super!!!! Bardzo sie ciesze wreszcie upragnione dobre wiadomosci 3

    Latte trzymamy kciuki

  • to teraz jesteśmy 3 do zajścia w ciąże :P patka emily i ja hehe

  • Hej dziewczyny, mam pytanko o powrót do sportu po konizacji. Właśnie jestem 4 dni po i nic mnie nie boli, od początku nie brałam żadnych środków przeciwbólowych. Przed zabiegiem regularnie ćwiczyłam na siłowni, teraz wiadomo przerwa do odwołania, tylko najbardziej interesuje mnie jak długa może to być przerwa. Jak było u Was? Ile czasu minęło zanim lekarz pozwolił wam normalnie funkcjonować i uprawiać sporty?

  • 7 lat temu

    emilyemily dla takich chwil naprawdę WARTO ŻYĆ, teraz wydaje się, że nie ma rzeczy niemożliwych 😍

    Lubię zmiany ale nowa szata graficzna mi nie podpasowała, może to kwestia przyzwyczajenia się ale na tę chwilę dla mnie jest mało czytelna. 

  • Emily gratulacje :) Oby same takie wieści były na forum ;)

  • emilyemily gratuluje:)

    Latte trzymam kciuki:)

    Dziewczyny dostałam skierowanie na kolposkopie kontrolną, idę pod koniec lipca.

  • 7 lat temu

    agnieszka  szczerze mówiąc byłam pewna, że będą udogodnienia ale nie zmieni się szata graficzna która była dużo bardziej czytelna niż ta nowa obecnie; może głowy nie dam ale starsi jeszcze od nas będą mieli spore trudności żeby się tutaj odnaleźć...

  • Dziękuję kochane 3 to był cudowny dzień :) dawno tak nieodetchnelam. Jakby ktoś ze mnie spuścił nadmiar powietrza.

    Szczerze powiedziawszy nowa szata graficzna dla mnie to dramat :( pisze się okropnie nie da się zobaczyć co się napisało wszystko jest mega nieczytelne :/ ech trzeba będzie się przyzwyczaić 

  • 7 lat temu

    Mam nadzieję, że Latte nie będzie miała do mnie żalu ale zmieniło się tu to i owo I nie wiem czy po operacji ma cierpliwość tu się odnaleźć....  Tak czy inaczej Latte jest już po, operacja była raniutko metodą tradycyjną więc leży zmęczona. Jak dojdzie do siebie z pewnością sama wszystko opisze 

  • Kaa, super, że piszesz ;) niech odpoczywa, na pewno jak dojdzie do siebie to się tutaj odezwie :) śle jej dużo pozytywnej energii na szybki powrót do zdrówka 3



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat