Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Katarzyna, raczej chodzi o to że OlaMama wybaczyla mężowi już dawno i sprawa miała miejsce dawno temu i nie tego dotyczyła jej wypowiedź ;) skoro ona była w stanie wybaczyć i są dalej razem to znaczy że się kochają i nie każda chce rad ale mimo wszystko wiem że nie.mialas nic złego na myśli tylko wyrażałas swoje zdanie. Ilka kochana <3 ściskam cie mocno i ślę mnóstwo dobrej Energi i wsparcia :*
  • 7 lat temu
    A ja mocno ściskam ale nie tak mocno żeby udusić ale tak normalnie jak babka babkę Joasia81,Tasza27,Iłka,Agnieszka76,emilyemily i wszystkie z którymi jestem na bieżąco <3 Iłka mnie tak "ciągnęło" ale kiedyś jeszcze jak miałam miesiączki bolesne i długawe. A Ty Iłka kiedy idziesz do swojego gina ?? Mnie np.bolał kręgosłup na odcinku lędźwiowym i mówiłam o tym lekarzom, po kolei wszystkim z którymi rozmawiałam i żaden nie potwierdził, że może mieć to związek z chorobą a wręcz, że to najpewniej od skrzywienia kręgosłupa. Czasem tak jest, że coś pobolewa i próbujemy to dopasować do naszego stanu a to po prostu może być przez zmęczenie, jakieś nadwyrężenie... Ja wczoraj mówię znajomym (śmiejemy się) że wkurza mnie to czy tamto a jedna mądralińska się odezwała mówiąc"Kochana przecież my swoje lata mamy, no z pewnością nie młodniejemy tylko w drugą stronę a więc to, że nogi mi odpadają po przebiegnięciu kilkunastu km to znak czasu a nie czegoś znacznie bardziej poważnego" :/ :/ A więc uważam, że trzymamy się całkiem całkiem ;) Joasia gratuluję wyników <3 <3
  • Dzięki ka <3 uściski dla wszystkich kobietek <3
  • Emily oczywiście, że nie radzę pisze co ja bym zrobiła :) dla mnie cos takiego nie ma nic wspólnego z miłością, każdy ma swoje zdanie na ten temat, ja uważam że życie jest zbyt krótkie na takie rzeczy :) podziwiam, że wybaczyla ja bym nie była w stanie
  • A takie poza tym dziewczyny czy jest tutaj może któraś dziewczyna, która po amputacji szyjki zaszla w ciążę? <3
  • Zania już dokładnie nie pamiętam jakie było jej uzasadnienie, pamiętam tylko tyle, że jakby się zdażyło, że kiedyś nie będę tutaj na miejscu i się okaże że wyprowadzę się do Hon Kongu ( czy jak to sie tam pisze:):):)) to żebym pamiętała, że tylko cesarka. Chociaż czytałam gdzieś, że nawet samo hpv może być przeciwwskazaniem do porodu naturalnego ponieważ dziecko może się zarazić
  • Anusia662 nie jest przeciwskazaniem, 80% musiałoby miec wtedy cesarki a ile nie wiem, że jest zarażonych. Konizacja nawet wysoka też nie wyklucza porodu naturalnego
  • Niby tak ale czasami lepiej nie ryzykować. Dziewczyny miałyście kiedyś styczność z tabletkami anty VIBIN MINI? Powiem tak ja w tym miesiącu nie doczekałam się okresu ale za to mam kolejne plamienie. Dostałam je rano kilka dni temu a od popołudnia zaczęłam jeść tabletki. Od wczoraj strasznie mnie mdli i delikatnie głowa boli i tak się zastanawiam czy to nie po tych tabletkach no i plamienie wciąż trwa :)
  • Może masz jakieś zaburzenia hormonalne? Zbadaj prolaktyne i progesteron np jak przy różnych plamieniach miałam niedomoge lutealna
  • Poza tym to miałam tak w 1 ciąży :p w dniach spodziewanych miesiączek plamienia a dzidzia rosła


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat