Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dzień dobry kobietki :) No to ja też trzymam kciuki!! ;) Ja dzisiaj ostatnia radio póki co ;)
  • Joasia,dona ,Wam tez dziekuje <3
  • Tasza,kochana,dzięki <3 Juz ostatnia radio :D widzisz...zleciało. Trzymaj sie <3
  • Przede mną jeszcze brachy, więc aż tak różowo nie jest....
  • Tosia42,trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści <3
  • Emilyemily,dzięki <3 Tasza,wierzę, ze dasz radę, jesteś wielka!!! Dziewczyny,dzięki za wsparcie :D <3 Odezwę się po wizycie.
  • Moje drogie Właśnie wyszłam z gabinetu i zaraz piszę by Was zawiadomić ,że jestem zdrowa!!!grupa 1.hurrra!!! Dzięki raz jeszcze za kciuki <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Tosia42 muszę wyjść a jeszcze chciałam mieć od Ciebie info I CIESZĘ SIĘ BARDZO !! Niestety nigdy nie można mieć pewności czy te nasze wyniki nadejdą dobre ale zaciśnięte kciuki i serdeczne myśli robią swoje. Brawo Ty i ciesz się bo naprawdę masz z czego <3 <3 <3 <3
  • Dziewczyny,jestem przeszczesliwa,choć szczerze mówiąc jednego nie rozumiem,krzyżykiem zaznaczono w wyniku,ze rozmaz niemożliwy do oceny ze wzgledu na dużą ilość erytrocytów ale pod spodem ze grupa 1. Zastanawia mnie to. Ale gin mówił że wszystko ok wiec tego się trzymam ;)
  • Tosia gratuluję ;) <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat