Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Tosia gratuluje <3 <3 <3 Ten maj to chyba faktycznie miesiąc dobrych wyników :) :) Tasza, już bliżej niż dalej na pewno sobie dzielnie poradzisz, bo przecież jak nie Ty to kto?? <3 A ja już chyba 10 dzień zmagam się z plamieniami, a okres dalej nie nadszedł, już nie wiem co z tym zrobić
  • 7 lat temu
    Tosia42 cieszę się razem z Tobą. Świętuj bo ma co świętować. Tasza nasza kochana ściskam Cię mocno, jeszcze troszkę i to Ty napiszesz nam wiadomość o dobrych wynikach. A ja już dzisiaj zapisalam się na kontrolną cytologię, usg i usg piersi na 8 czerwca. Potem czekanie na wynik cytologii. Ale to jeszcze troszkę czasu, póki co pozdrawiam wszystkie dziewczynki. Archanioły Agnieszka76 i Kaa ściskam <3 <3 <3 Jestem ciekawa, czy Zania1313 już też się zapisała? Bo ona też czerwcowa ;)
  • 7 lat temu
    Tosia gratuluję. Bardzo się cieszę z tych cudownych wieści. Ten maj jest super nie ma co gadać. Ja w czerwcu będę miała stracha i mam nadzieję że będzie on równie pozytywny! <3
  • Tosia gratuluje :D Ja idę po miesiaczce. Na początku czerwca. Idę prywatnie więc zapisuje się z dnia na dzień do położnej :D
  • Dziewczyny Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam. Wasze ciepłe słowa i myśli dodają otuchy w niepewności,oczekiwaniu na wyniki oraz wsparcie jakie okazujecie Walczacym ...po prostu wielkie dzięki za to. Mimo ze nie muszę zmagać się z chorobą to na pewno będę tu zagladac obserwując jak wychodzicie z choroby,bo to forum jest jak uzależnienie <3
  • 7 lat temu
    Tosia42 to teraz podobnie jak dona77 <3 <3 nadal musimy pamiętać o badaniach kontrolnych ;) Nie ma co, badać się trzeba. Ja dodatkowo tu i tam pytam i namawiam na badania cykliczne i jeszcze zdarza się/ o zgrozo :// że są kobiety które cytologie miały...kilka lat temu. Tak być nie może! Anusia662 plamienie, krwawienie występuje w czasie gojenia ale jeżeli plamienie przejdzie w krwawienie to chyba trzeba iść do lekarza bo może krwawi jakieś drobne naczynie krwionośne i trzeba będzie wtedy założyć szew lub skoagulować. Ale same plamienia powinny już niedługo same zniknąć, poczekaj do poniedziałku. Tak czy inaczej nie wolno niczego podnosić, w ogóle musisz się teraz oszczędzać póki się tam nie zagoi . Pozdrawiam wszystkie dzielne dziewczyny a maj rzeczywiście nie tylko cudny ale i udany, oby tak dalej <3 <3
  • Tosia super ! <3 gratulacje :) Witaj w grupie osób majowych z dobrymi wynikami <3 Anusia662 idź lepiej do lekarza ja znów miałam taki problem po okresie miałam wrażenie ze się nie kończy a okazało się że krwawie z rany. Teraz mam druga miesiączkę po konizscji i jest wszystko ok?
  • Tosia super wiadomości :)
  • Kobietki moje tyle ze ja jeszcze w oczekiwaniu na konizacje. Termin mam na 30 czerca :/ :/ Nie wiem co tam sie dzieje kolejny dzien tak samo. Obawiam sie tylko ze w czasie kiedy bedzie sie zblizala konizacja bede albo plamila albo dostane miesiaczke. Bo juz nawet nie jestem w stanie tego stwierdzic skoro teraz juz drugi tydzien plamie
  • Anusia a po czym tyle plamisz?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat