Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    No tak to już bywa, że choroba jak na dłoni pokazuje na kogo można liczyć a kto rozczarował. Ja się nie przeliczyłam ani nie zawiodłam bo tak jak wspomniałam przemyślałam kto się dowie o tym co się dzieje a kto nie. Ani na chwilę takiej decyzji nie pożałowałam i pewnie dzisiaj zrobiłabym tak samo. Patka <3 <3 cierpliwości Tobie życzę ;)
  • Witajcie dziewczyny! Jutro odbieram wynik cytologii,potem kontrolna wizyta i zobaczymy jak tam moja "rozwalona" szyjka wygląda,tak ją gin nazwał. Może i za mnie znajdą się jakieś kciuki do trzymania? :P
  • Dzięki Aga :P Wizyta dopiero o 17ej.
  • Tosia ja również ;) w grupie siła <3
  • Patka,również Tobie dziękuję <3
  • 7 lat temu
    Tosia42 kciuki ode mnie masz gwarantowane <3 <3
  • Kaa,dzieki <3 Skoro tyle kciuków chętnych do trzymania to wiem,że wynik będzie dobry!! Musi byc ;)
  • Też trzymam kciuki :)
  • 7 lat temu
    Ja też trzymam :D
  • 7 lat temu
    Tosia42 no to teraz wiadomo, że przy takim wsparciu wyniki będą jak trzeba, po lekarzu daj koniecznie nam tu znać <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat