Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • w sprawie wyników będę dzwonić jutro. A dziś się wybrałam do ginekologa i pocałowałam klamkę bo go dziś nie było. Od wczoraj odstawiłam hormony więc powinnam do 3 dni zostać miesiączkę więc skontrolować się pójdę dopiero po miesiączce czy wszystko ok czy będę mogła już wejść do wanny no i współżyć ;)
  • ja też najbardziej nie mogłam się doczekać seksu :D ale u mnie akurat nic się nie zmieniło :)
  • w sprawie wyników będę dzwonić jutro. A dziś się wybrałam do ginekologa i pocałowałam klamkę bo go dziś nie było. Od wczoraj odstawiłam hormony więc powinnam do 3 dni zostać miesiączkę więc skontrolować się pójdę dopiero po miesiączce czy wszystko ok czy będę mogła już wejść do wanny no i współżyć ;)
  • Kasia uwielbiam Cię <3
  • Co do okresu to mogę powiedzieć, że to naprawdę sprawa indywidualna :) na każdą z nas nawet drobny zabieg ma inny wpływ, więc nie warto się na nic nastwiac :) co do golenia to zdecydowanie trzeba dzień przed albo w szpitalu więc polecam na spokojnie w domu :) a jak masz takie zmiany po goleniu to może jesteś uczulona na jakiś składnik w maszynce? Spróbuj użyc jakiegoś kremu łagodzącego po goleniu :) Ja w piątek na badania więc wyniki pewnie za 2-3tyg. W domu niestety bardzo źle, mąż dostał załamania nerwowego i sama też jestem w rozsypce :( byłam z nim wczoraj w szpitalu, dostał leki ale nie były dostępne i dopiero od dzisiaj będzie miał coś na uspokojenie. Powiem wam, że ja mam chyba naprawdę pecha i ciągle coś.. Chwili spokoju mi brakuje. Jak macie czas to pomyślcie o mnie ciepło bo naprawdę przyda mi się teraz jeszcze więcej siły. Ech.. Trzymajcie się mocno i nie lekceważcie stanu psychicznego i zglaszajcie się po pomoc!! Nie warto czekać. A problemy z emocjami ogólnie psychiczne są tak samo trudne jak te fizyczne :(
  • emilyemily <3 serduszko ty moje , dobra duszyczko jesteś tak ciepłą i życzliwą osobą,że wróci to do ciebie z dwojoną siłą :) Myślami jestem z Tobą, trzymam kciuki i wiem na pewno że dasz sobię radę z wszystkimi problemami ;) :) Dla mnie wielkim wsparciem psychicznym jesteście WY to forum i grupa :) Nawet jak ktoś z otoczenia nie potrafi mnie zrozumieć to wy jesteście niezastąpione <3
  • Emily jak bedziesz chciala sie wygadac to wiesz gdzie mnie szukac :) Zgadzam sie patka, forum jest niezastapione i mozna tutaj znalezc wiele pozytywnej energi <3 Ja dzisiaj sobie przypomnialam ze napisalam do BIO o tej szczepionce i moich wynikach i teraz juz sama nie wiem co robic bo napisali ze lepiej sie doszczepic. I trwa dalsza walka z plamieniami:/:/:/
  • 7 lat temu
    emilyemily to co dzisiaj wydaje się być trudne albo nie do zniesienia to jutro może okazać się już wyłącznie wspomnieniem i szczerze naprawdę tak myślę <3 <3 Pozdrawiam wszystkie :) :) <3 <3 :) ;) <3 :) :) ;) ;) :) <3 <3
  • Dziewczyny jest wynik ale nic nie wiem jaki jest. Jak ja się teraz boje. ... ;( :( jutro mam zamiar jechać po niego.
  • 7 lat temu
    patka do Ciebie nie dzwonili z wynikami tylko z tego co rozumiem Ty sama się kontaktowałaś ?? Kiedy wiesz, że wyniki są ale nie wiesz co tam jest to czas się wydłuża niemiłosiernie ale coś mi mówi, że jutro pochwalisz się dobrymi wieściami i będziesz skakać z radości !!!!!! Zobaczysz ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat