Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Zdrowych radosnych rodzinnych świąt wielkanocnych smacznego jajka i mokrego dyngusa :) <3
  • Spokojnych , rodzinnych i radosnych świąt kochane Wam życzę <3 <3 <3
  • Zdrowych, spokojnych, rodzinnych i Wesołych Świąt Wielkanocnych kobietki <3
  • 7 lat temu
    Drogie Dziewczyny! Zdrowych, spokojnych i pozytywnych w myślach Świąt Wielkanocnych ! Podczytywałam cały czas. Trzymałam i trzymam za wszystkie! Dziękuję za moc - jestem z córką od piątku poza szpitalem. Narazie wszystko dobrze.
  • 7 lat temu
    Wszystkim Zdrowych i spokojnych świąt życzę. Dawno mnie nie było , czekałam na wyniki amputacji :( i na granicy cięc jest cin2 :( i juz prawie na 100% żegnam się z macicą i węzłami.:( Sorki,ze nie pisalam ,ale musze sobie to spokojnie w głowie ułozyc. Pozdrawiam
  • 7 lat temu
    Profesor mi powiedział ,że jak na granicy cos znajdzie to wycina.
  • 7 lat temu
    Nie wiem jak Wy,ale mi po amputacji odrazu załozyli karte dilo. na wynikach mam napisane dysplazja sredniego stopnia cin2.
  • 7 lat temu
    we wtorek idę do lekarza , w czwartek mam byc u onkologa i jeszcze mam konsultacje z Profesorem ,który robił amputacje.Generalnie jestem załamana.
  • Mika nadgorliwy ten twój lekarz. Mi nawet przy nowotworze nie założyli karty dilo...
  • Ja miałam diagnozę nowotworu złośliwego in situ. Wycięto macicę ale węzły i jajniki zostaly. Ruszyli tylko macicę, jajowody, mankiet pochwy. Wcześniej przy cin 2 miałam tylko konizacje.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat