Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • No ja mialam wyciki kolo 17 a wieczorem juz pilam piwko z tych calych nerwow:-) a na drugi dzien juz normalnie bylam biegac i wszystko robilam starajac sie o tym zapomniec:)tylko basen na tydzien odpiscilam dopoki plamienie nie przejdzie:):):) Ja swieta w pracy, tylko jutro wolne wiec pieczenie i inne porzadki <3 <3
  • Środek nocy a ja piszę :) niestety wieczorem zaczął mnie boleć brzuch i się zmartwilam już na poważnie więc zadzwoniłam do szpitala. Kazali przyjechać. Ostatecznie okazało się że mam zapalenie przydatkow więc dostałam antybiotyki, czopki, tabletki i zalecenie żeby leżeć i wypoczywać. Powiem wam, że ja to mam naprawdę pecha chyba. Jedyna dobra wiadomość że szyjka ładnie się goi, wydzielina prawidłowa. A mimo wszystko to zapalenie. Jeśli nie przejdzie albo się pogorszy to kazali wrócić do szpitala i skonsultować to z chirurgiem. Ech. Mam nadzieję że wy dobrze spocie ja dopiero wróciłam i zaraz szoruje spać.
  • 7 lat temu
    emily szczęście w nieszczęściu, że ranka goi się jak trzeba bo to teraz u Ciebie najważniejsze przecież.Zapalenie jajników jest upierdliwe dlatego jeśli dobrze tego nie wyleczysz to dolegliwości potem będą nawracać z byle powodu np.lekkie przewianie czy na chwilkę boso do łazienki po kafelkach ;) Zdrówka emily <3
  • Agnieszka, kaa dziękuję :) miejmy nadzieję, że szybko się wszystko zagoi, ból przejdzie i szybko wrócę do zdrowia :) pięknego dnia. Ja miałam wielkie plany sprzątania i krzatania się ale w tym roku spędzę święta odpoczywając. Buziaki kochane pięknego dnia <3
  • Emily przesyłam uściski i buziaki <3 Odpoczywaj i wracaj do zdrówka <3
  • Tasza, lepiej powiedz jak Ty się czujesz? <3 dajesz radę?
  • Jakoś muszę, póki co nie jest najgorzej ;) Ale to dopiero początek radio, więc zobaczymy co dalej ;) Jutro kolejna transfuzja, tym razem 3 dawki, wiec znowu cały dzień w szpitalu... Ale nie ma co marudzić ;)
  • emilyemily bidulko ty to naprawdę co chwile coś :( ale napewno po tych wszystkich "komplikacjach" przyjdzie czas że wszystko się ułoży i będzie dobrze :) <3 tasza27 trzymam cały czas za ciebie kciuki, dasz radę dzielna jesteś ;) <3
  • 7 lat temu
    Kochane <3 <3 życzę Wam na te święta radości i uśmiechu i niech nasze myśli będą krążyć wyłącznie na pozytywne tematy albo czy zjeść czy już dać sobie spokój z babą świąteczną a pójść np. w serniki albo mazurki ;) ;) I ani na moment nie rozmyślać o badaniach czy wynikach. Tego Wam i sobie życzę. Spotykamy się wirtualnie ;) po świętach a wszystkie zdrowe i szczęśliwe <3 <3
  • 7 lat temu
    Wszystkim dziewczynkom <3 <3 <3 Dużo radość i spokoju, uśmiechu a przede wszystkim zdrowia. Ostatnio mało się udzielam ale czytam na bieżąco :D Jeszcze raz spokojnych świąt kochane <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat