Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    emily a czy to jest plamienie czy ciurkiem od czasu do czasu ?
  • Kaa, wczoraj ciurkiem co jakiś czas ale dzisiaj już lepiej i raczej plamienie i dużo ciemniejsza krew więc może się oczyścilo czy coś. Ale czuję takie jakby pieczenie więc będę obserwować czy to nie początek infekcji np.
  • emilyemily może tak być, ja w sumie to krwawiłam długo do miesiąca po operacji, okres był masakryczny i niestety takie miesiączki pozostały do dzisiaj, obfite i bolesne
  • gdyby było coraz więcej krwi jedź do szpitala
  • 7 lat temu
    emily sukcesywnie plamienia a z pewnością krwawienia powinny ustępować, krew powinna z czasem (u różnych kobietek różnie bywa/u jednych szybciej u innych wolniej a u innych jak u mnie prawie żadnego plamienia) zmieniać kolor z żywej czerwieni na taki brudnawy. ALE jeśli coś budzi Twoją wątpliwość to zapytaj lekarza. Prysznica też nie bierz w mocno ciepłej wodzie, o podnoszeniu i forsowaniu się nie wspomnę ;) Niech inni Ciebie porozpieszczają <3 <3
  • Hej emilyemily ja też dziś dostałam okresu. O 2 dni wcześniej niż planowany. Brzuch mnie wczoraj bolał myślałam że coś nie tak a to był ból na okres. Dziś tez pobolewa ale mniej. I też mam takie wrażenie ze chwilami leci ciurkiem a chwilami jest ok. Łącze się z Tobą <3 A jak jest z plamieniem ja przez cały tydzień miałam wodniste blado różowe plamienia i dziś okres czyli po nim powinno być już bez żadnych plamień?
  • Dziękuję dziewczyny <3 na szczęście coraz mniej i faktycznie tak jak piszesz kaa, kolor się zmienił i raczej powinno być okej. Ostatnio trochę poszalalam i trochę za ruchliwa byłam i możliwe że przez to też dużo mocniejsze było to krwawienie. Dlatego teraz mam zamiar leżeć aż się wszystko nie skończy :) buziaki dobrej nocy :*
  • Hej dziewczyny ;) co tam u was , jak się czujecie? Szał przed świąteczny już jest? Bo cicho na forum się zrobiło. Ja w tym roku leżę brzuchem do góry i nic nie robię ;) Pozdrawiam was wszystkie i dobrego dnia :) <3
  • Ja staram sie jak najwiecej posprzatac i zrobic jak najwiecej treningów przed zabiegiem wiec male szaleństwo. Nie wiem jak ja później wytrzymam nic nie mogąc robić :D a właśnie, ile czasu nie można sie wysilać po wycinkach i abrazji? Ciekawa jestem kiedy po zabiegu będę mogła wrócić do treningów.
  • Mi po wycinkach powiedział ze 2 dni mam się oszczędzać, nie współżyć i można plamić . Zabieg nic nie bolał. Tak godzinkę po pobolewało podbrzusze. I to wszystko ;) :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat