Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Tasza kochana jestem z tobą <3 <3 <3 Emily sil czy hsil? Bo to różnica... wcześniej napisałaś hsil?? I tak wszystko będzie dobrze ;) histo nie wykazało komórek rakowych i to najważniejsze :) Ściskam kochane <3
  • Teraz doczytałam dopiero, hsil neoplazja usunięta. Możesz mieć głowę spokojną Emily :)
  • Joasia, jedyne co akutalnie mnie martwi to że nie został margines zdrowej tkanki, ale nie ma wymiarów ile zostało pobrane więc nic nie wiem dokładnie. więc lekarz prowadzący mi mam nadzieje wytłumaczy. dzięki kochane <3 jesteście najlepsze! dobrej nocy!
  • Nie martw się. Najważniejsze, że neoplazja hsil usunięta. To co zostało to nic strasznego. Sama jestem po nieudanej konizacji,ale u mnie było dużo gorzej. Dobranoc kochane <3
  • 7 lat temu
    TASZA myślimy tu o Tobie, jesteś silną dziewczyną i pewnie nawet nie wiedziałaś jak bardzo. Jesteś też coraz bliżej wyjścia na prostą !! <3
  • Melduję się i ja. Przesyłam z rana pozytywną energię <3 U mnie już etap płączu za mną, teraz faza akceptacji i woli walki, niezależnie jakie będą wyniki! U mnie piękne słoneczko za oknem, zimno ale pogodnie. Udanego dzionka :)
  • Dzień dobry. Jak dzień mija? ;) tasza27 również trzymam kciuki za ciebie, będzie dobrze ;) <3
  • Dziękuję dziewczyny <3 <3 <3 Póki co zaczęłam 5 godzinną chemię i gdzieś w międzyczasie mam mieć radio... Długi dzień się zapowiada.... Miłego dnia kochane moje <3
  • Tasza, cały dzień o tobie myślę i wysyłam dobrą energię <3 Ja mam pytanie do was czy to normalne, że teraz krwawie? Skończył mi się okres i teraz już 2 dzień leci ze mnie żywa krew ale nie zbyt dużo. Wydaje mi się że to może jakiś strup po konizacji i zastanawiam się czy powinnam zadzwonić do szpitala czy to raczej normalne?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat