Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Właśnie, to też zależy jak się ogólnie żyje, co w pracy itp. bo ja prowadzę własną działalność, konkurencja spora i wiem doskonale, że jeśli bym powiedziała tu i tam w tzw.środowisku o mojej chorobie czy o tym co mnie spotkało to jestem przekonana, że niektórzy jak nie większość tak dla świętego spokoju nie zwracaliby się do mnie ze zleceniem itp.itd bo może źle się czuję, a może mam teraz zdrowie na głowie i nie będą mi chcieli d...zawracać, same wiecie jak to w życiu. Nawet nie złośliwie ale to by tak było i ja o tym wiem. Dlatego podjęte tego typu trudne decyzje z czegoś wynikają. Jeśli telefonu nie odbieram czy nie odpowiadam teraz znaczy tyle. że jestem zajęta ale z pewnością oddzwonię a nie, że mogę być w szpitalu czy się kiepsko czuję. Podczas moich zabiegów i operacji mówiłam,że wyjeżdżam i nikt się nie dziwił bo często gęsto podróżujemy a przecież była to kwestia nie jednego a dobrych kilku dni. Piszę to bo może któraś z Was boryka się i z takimi problemami, różnie w życiu bywa. Trzeba podejmować takie wybory żeby nam było dobrze, ważne żebyśmy się dobrze z tym czuły. Pozdrawiam wszystkie dzielne kobietki <3 <3
  • Wiem, że to może dziwnie zabrzmi ale podaj imię i wiek córki a ja przekaże to do zaprzyjaźnionej grupy modlitewnej. Ma to wielka moc - wierzę wraz ze znajomymi że uratowała modlitwa życie koledze po udarze - gdy lekarze nie dawali już szans. Oczywiście jeśli tylko chcesz.
  • 7 lat temu
    dorotakoz.5 do kogo chciałaś napisać Kochana bo nas tu jest wiele ;)
  • tak, dokładnie, ale jeśli ktoś potrzebuje wsparcia modlitewnego - to postaram się pomóc.
  • 7 lat temu
    dorotakoz.5 niedawno jak zapisywano mnie na badania przed operacją natknęłam się na babkę w okienku szpitalnym która jak mnie zobaczyła (a byłam przerażona na maksa bo kilka minut wcześniej dowiedziałam się, że konizacja u mnie nie odniosła oczekiwanego efektu) to wzięła mnie na bok i też mówiła o zaprzyjaźnionej grupie modlitewnej. Już podczas takiej rozmowy dodało mi to skrzydeł bo nie znałam tej kobiety a Ona już na starcie bardzo miło mną się zajęła a kolejka za mną jak to w szpitalu była długaśna...to było bardzo miłe. Dorota pomysł świetny, pozdrawiam.
  • Dobry wieczór dziewczyny :D jak dzień wam minął? U mnie od rana zamęt wymiana okien później sprzątanie mycie okien ogarniecie paru innych spraw i mogę chwile odpocząć ;) Teraz jak mam chwile dociera do mnie że już jutro konizacja. :( Świadomość tego co będzie jeżeli to nie pomoże... jaki będzie wynik.
  • Patka na pewno wszystko będzie dobrze, zaciśniemy z dziewczynami kciuki i wyślemy Ci pozytywne fluidy, więc nie ma innej opcji ;)
  • 7 lat temu
    patka to przynajmniej miałaś głowę zajętą zupełnie czymś innym ;) Konizacją się nie zamartwiaj na zapas, nie poczujesz nic a nic a rekonwalescencja najczęściej jest bez powikłań i kłopotów. Ani się nie obejrzysz a będziesz miała nie tylko nowe okna ale i dobre wyniki ;) ;) a tak na serio to najczęściej konizacja kończy temat i nie zapominaj o tym ani na chwilkę <3
  • Patka trzymam kciuki i daj koniecznie znac!:-) Ja dziś wolne i rano zaliczylam rower pozniej basen a teraz wrocilam z biegania. Mialam nadzieje, ze sie zmecze i nie bede miala sily juz na nic, ale wieczor jak to wieczor zawsze uaktywnia glowe?
  • Dzięki za wasze wsparcie <3 jesteście niezastąpione <3 Mam nadzieje że na tym się zakończy. Wieczory zawsze uaktywniają myślenie :(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat