Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Kochane dzisiaj ostatni dzień marca więc która się może czymś jeszcze pochwalić ???
  • Dziewczyny mam takie wyniki, pomożcie rozszyfrować 1. wycinki z tarczy bez nacieków zapalnych. w jednym miejscu łagodny rozrost nabłonka płaskiego. 2. endometrium in stadio secretionis recens. Fragmenta epithelii plani et glandularum endocervicis.
  • Agnieszka <3 fantastycznie! Gratulacje <3 Katarzyna podaje link gdzie są tłumaczenia łacińskie :) http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,15359553,Lacina_w_ginekologii.html Ale wydaje mi się, że wszystko w porządku. A czego to wynik i po czym jeśli mogę spytać?
  • Aga super <3 <3 Tak trzymaj :) Miłego dnia kobietki <3
  • Agnieszka76 jak odbiorę wyniki po konizacji a będzie ok to idziemy w miasto! ;) B) widziałam ze będzie wszystko dobrze za fajny dziś dzień na złe wieści <3 :)
  • 7 lat temu
    patka180392 marzec kończy się wzorowo i miejmy nadzieję, że kwiecień nie będzie odstawać dlatego możecie się już dzisiaj umawiać w miasto ;) ;) Udanego weekendu <3
  • Agnieszka76 cudownie wieści! Wiem co czujesz...mogłabyś krzyczeć ze szczęścia...jestem zdrowa!! Co? Niedługo będę krzyczeć i ja! Nie ma innej opcji. Co więcej dziewczyny...nie tylko marzec będzie taki łaskawy...teraz już wszystko będzie tylko lepsze! Tak czuję! A ostatnio przeczucia mnie nie myla. Dziś wspaniały dzień. Właśnie rozkładamy z mężem masz nowy wakacyjny dom...ogromny namiot. Hehe szykujemy się powoli do wakacji :D
  • Agnieszka76 gratuluje z całego serducha <3 <3 <3 piekniastą pogode miałam dzisiaj caluuutki dzień na dworze:) cudownie spędzony, tylko ja i moje grabie:P za to podwórze jak ta Lala:) Miłego wieczoru Drogim Koleżankom <3
  • 7 lat temu
    Agnieszka76 serce rośnie !!!!! <3 <3 <3. Kwiecień został mianowany także miesiącem bez skazy :P. Dziewczyny- dla mnie każde kciuki się liczą. Wiem, że nie w temacie wątku ale bardzo proszę o kciuki -w poniedziałek albo we wtorek mamy poważną operację kardiochirurgiczną u mojej córuni. Wysyłajcie fliudy, modlitwy,,,, Ja w to wierzę. Dziękuję. Cieszę się, że u mnie nic na cito nie trzeba robić i mogę skupić się tylko na niej.
  • Cieszę się z całego serca Aga <3 wspaniałe wieści <3 <3 <3 przez tą robotę i obowiązki jestem do tyłu :( Teraz siedzę i gotuję na jutro żeby spokojnie ogarnąć chałupkę z bałaganu....


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat