Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Ja ostatnio miałam nerwy przez hemoroidy ;( ;( ale nie przez to, że się pojawiły ale przez konsekwencje z tym związane. Dlatego trzeba na wszystko lepiej popatrzeć z rezerwą a więc w miarę na spokojnie. Zgadzam się z Wami, że konieczna jest wymiana doświadczeń. Udanego wieczorku
  • Dziewczyny ja jak ja . Ja to usłyszałam odebrałam kwitek napisałam posta. Wiedziałam że za około godzinę będę rozmawiać z lekarzem to się dowiem co i jak, albo mi powie tak to prawda albo kategorycznie nie. Ale mój to zawału dziś przez telefon nie dostał. I nie wiem czy mam się śmiać teraz z tego czy też płakać bo bidulek myślał że dziś wraca z delegacji i będzie musiał szarżować po nocy :P Ja się jakoś uspokoiłam po rozmowie z lekarzem , na razie nawet stresa nie mam że we wtorek zabieg, nawet i dobrze że idzie to tak szybko u mnie.Idę za ciosem. Zrobić co zrobić pozbyć się tego co nie potrzeba i cieszyć się tym że wiosna a niedługo lato lenistwo wakacje i laba:)
  • Ilka <3 <3 <3 pewnie, że tak :) rozumiemy sie bez słów :) grypa wiosenna i tyle, gady poszły won
  • 7 lat temu
    Agnieszka76 kciuki zaciśnięte jak trzeba, idź śmiało po dobry wynik i wracaj w podskokach z dobrymi wieściami <3 <3
  • Agnieszka76 musi byc dobry wynik też mocno trzymamy kciuki <3 Napisz jak tylko otrzymasz wynik . <3
  • 7 lat temu
    Agnieszka76 to Twój dzień <3 <3 <3 Kciuki zaciśnięte. Kochana daj znac w sumie to tylko potwierdź ten dobry wynik <3 <3 <3
  • Dzień dobry Agnieszka76 czekamy wszystkie z niecierpliwością trzymam kciuki wierze że wszystko będzie ok. Buziaczki i jestem z tobą <3 ;)
  • Agnieszka76 trzymam mocno kciuki za dobre wyniki! Myślami będę dziś z Toba :) czekam na wieści... Miłego dnia kobietki. Ja dziś z cora w domku (mam wolne) :D
  • 7 lat temu
    Gratuluję kochana <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Agnieszko uczucia kiedy odbieramy dobre wyniki nie da się opisać ani z niczym porównać, tyle wsparcia dajesz innym, że inaczej być dzisiaj nie mogło, pozdrawiam i ściskam <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat