Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Joasia,Tasza,Agnieszka,dona77,Iłka,emilyemily i wszystkie dzielne kobiety - marzec to nasz miesiąc więc jeśli któraś ma coś "do załatwienia" teraz to nie ma co zwlekać ;) a może to po prostu wiosna tak zadziałała <3 <3 emily używaj wkładek,nie tamponów, to co leci niech wyleci swobodnie,z każdym dniem będzie lepiej, póki możesz to odpoczywaj i domem zarządzaj z kanapy ;) ;)
  • Kaa, nigdy nie używam tamponow :) nie wiem czemu zawsze wydawało mi się to jakoś mało higieniczne haha w sumie do uplawow jestem przyzwyczajona przez nadzerke której mam nadzieję się pozbylam i się z tego bardzo cieszę. Ale obserwuje co się tam dzieje bo mam stan podgoraczkowy ale możliwe że przez to że jestem po owulacji i to przed cyklem. Ale wiem że gdyby zapach albo kolor był nie taki to biegusiem do lekarza :)
  • Hej dziewczyny krwawienie opanowane byłam rano ns sorze założyli mi jeszcze jakiś opatrunek rozpuszczalny i leżę plackiem w domu. Co do laseroterapii to słyszałam że przy hpv jest wrecz niewskazane! Lapkawgore sprawdz ta informacje bo cos mi sie o uszy obilo ale nie wiem dokładnie co i dlaczego. Aha i odebrałam swój histopat!! Chyba jest ok co??
  • Hej dziewczyny krwawienie opanowane byłam rano ns sorze założyli mi jeszcze jakiś opatrunek rozpuszczalny i leżę plackiem w domu. Co do laseroterapii to słyszałam że przy hpv jest wrecz niewskazane! Lapkawgore sprawdz ta informacje bo cos mi sie o uszy obilo ale nie wiem dokładnie co i dlaczego. Aha i odebrałam swój histopat!! Chyba jest ok co??
  • Hej dziewczyny krwawienie opanowane byłam rano ns sorze założyli mi jeszcze jakiś opatrunek rozpuszczalny i leżę plackiem w domu. Co do laseroterapii to słyszałam że przy hpv jest wrecz niewskazane! Lapkawgore sprawdz ta informacje bo cos mi sie o uszy obilo ale nie wiem dokładnie co i dlaczego. Aha i odebrałam swój histopat!! Chyba jest ok co??
  • Karola, no to dobrze że wszystko opanowe :)) cieszę się <3 Cin1 to super :)) naprawdę magiczny marzec dobrych wiadomości :))
  • Emilyemily a Ty dzwoniłaś pytać czy twój też już jest?
  • Karola, ja jeszcze muszę poczekać bo zabieg miałam w piątek więc pewnie najszybciej wynik będzie za tydzień :) zresztą wolę poczekać z odebraniem wyniku do wizyty niż siedzieć potem na szpilkach :) mu odbiór w wypisie wypada na Wielkanoc więc dopiero tydzień po mam wizytę :) a ty po ilu dostałaś wynik? Doczytałam że 2 tyg po więc szybciutko może w przyszłym tygodniu zadzwonię :))
  • 7 lat temu
    Wiosna, wiosna dla marcówek naszych kochanych <3
  • 7 lat temu
    I niezapominajki <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat