Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Udało mi się odnaleźć https://patolodzynaklatce.wordpress.com/2016/02/29/co-z-ta-szyjka-czyli-od-wirusa-do-raka/ Dobra strona na fb polecam patolodzy na klatce Patka poczytaj.
  • 7 lat temu
    Jutro mąż ma dyżur to pójdzie na ginekologie i się dowie o ten mój wynik.Po prostu mam kosmis w mysleniu B).Patka poczekaj.....Poza tym pielegniarka nie może przekazywać wyników....Masz przykład -powiedziała trójka i nie wiadomo o co chodzi....Poczekaj na rozmowe z dr.
  • 7 lat temu
    Kochane <3 <3 <3 Ja dzisiaj trochę z innej beczki, a co ... Witam oczywiście wszystkie nowe dziewczynki <3 Mój dzisiejszy dzień to zakupki, fryzjer, pazurki, brewki i rzęski, będę trzepotać nimi, że hej. Walizki spakowane i jutro mam być gotowa o 5 rano-wytyczne męża :D Jestem po peelingu, prysznicu i w łóżeczku. Wiem tylko, że kierunek południe Kraków i nic więcej. No i to tyle z tej innej beczki. Agnieszka76 Twoja cytologia już wcześniej pisałam to tylko formalność już <3 Ściskam Aga,Kaa, Joasia81,Olenka88, Karo2016 i calą resztę <3 <3 <3
  • Patka jesli zastanawiasz sie nad leczeniem w Katowicach ja z calego serca polecam szpital im Leszczynskiego na Raciborskiej, calkowicie nowo wybudowany blok operacyjny, odremontowany oddzial i super przemily personel. Ja na konizacje czekalam 2-3 tygodnie w zaleznosci w ktorym dniu cyklu jestes bo zabieg trzeba bedzie wykonywac zaraz po miesiaczce, oczwiscie o ile dostaniesz skierowanie do szpitala :)
  • Dona ty to masz dobrze ;)udanego weekendu <3 <3 <3
  • Dziękuje wam z całego serca dziewczyny nie spodziewałam się aż tak miłych i życzliwych słów <3 Joasia81- na pewno rano poczytam dziękuje za link. iwantmagicx- dzięki za namiary na pewno wezmę je pod uwagę ;) A słyszałaś coś o szpitalu kolejowym na ul. Panewnickiej? Ordynatorem jest tam prezes Polskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej. Bardzo miły człowiek tłumaczył mi co i jak w trakcie badania. ale sam szpital wyglądem trochę straszy, w bardzo złym stanie technicznym
  • Hej kochane <3 Odzywam się po dłuższej przerwie, dzisiaj byłam na skanach przed radioterapią, poznaczyli mnie i 12 kwietnia zaczynam... Trzymajcie kciuki, żebym w końcu pozbyła się tego dziadostwa ... Pozdrawiam wszystkie dzielne kobietki <3
  • 7 lat temu
    Tasza27 kciuki masz u mnie zagwarantowane i pewne <3 Dona77 ja uwielbiam takie niespodzianki, pozdrów męża ;) udanego weekendu Agnieszka76 innej opcji jak poprawna cytologia nie widzę <3 Joasia81 marzec to u Ciebie pasmo sukcesów, jestem ZA <3 Wszystkie pozostałe dziewczyny serdecznie pozdrawiam i trzymam za Was kciuki bo w kupie siła a my tutaj mocno się wspieramy i to pomaga <3 <3 <3
  • Hej dziewczyny :) ja już w szpitalu, czekam na łóżko potem na zabieg trzymajcie kciuki :* <3
  • emilyemily powodzenia ! trzymam kciuki :) <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat