Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Udanego weekendu wszystkim <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Agnieszka moje kontrolne wizyty pewnie zbiegną się z Twoim wynikiem cytologii a potem będziemy miały błogie najwspanialsze na świecie 6 miesięcy wolnej głowy OBY OBY ;)
  • 7 lat temu
    Agnieszka76 <3 już kciuki zaciśnięte za Ciebie i Twoją mamę.Marzec to miesiąc dobrych wyników i tak ma być <3 <3 <3 Taszka27 <3 kciuki zaciśnięte i w poniedziałek czekamy na również bardzo dobre wieści <3 <3 <3 Krupek <3 żaden wstyd :D Największą panikarą, hipochondryczką i niedowiarkiem to chyba byłam ja, ale nasze kochane dziewczynki postawiły mnie do pionu :D za co bardzo, bardzo dziękuję <3 <3 <3 To one Agnieszka76 i Kaa <3 <3 <3 Joasia81, White_lavender, Zania1313, Fjorka80 i dla calej reszty dziewczynek miłego i spokojnego weekendu <3 <3 <3
  • Dona77 oby w końcu wyniki były dobre... Zobaczymy... Miłego wieczorku kochane <3 <3
  • W poniedziałek idę do ginekologa. Czas szybko leci minęły 3mce od konizacji... co prawda wątpię,ze zrobi mi cytologie,bo odbierając wyniki lekarz powiedział.ze za 6m-cy,ale grzecznie poprosze?. Oczywiście trzymam kciuki za Was wszystkie <3
  • muszka91 ja też mam 14 marca pobieranie wycinków plus łyżeczkowanie, trzymaj się kochana :*
  • Karo!! Koniecznie daj znac co Ci powiedział! U mnie dzis minely 2 miesiące jak ten czas leci.. Milego wieczorku dziewczynki <3 trzymam kciuki za Was wszystkie! <3
  • Czesc wszystkim dzielnym Kobietkom:) parę dni się się odzywalam wyskoczylam na 3 dni na urlopik, 14stego mam USG dzidziorka a 18 kolposkopie, zaczynam się bac nie to zebym się nie wiem jak zalamywala, ale gdzieś z tylu glowy jest myśl, a co jeśli? Echh i jeszcze moja dwulatka postanowila się buntowac, mąż dziś wyjechal do pracy, a ja mam ochotę wystrzelic się w kosmos:)
  • 7 lat temu
    Moje badania jeszcze przede mną i postanowiłam jeszcze się nie nakręcać bo przyjdzie na to jeszcze czas ;) ;) Tasza27 Kochana w poniedziałek będę myśleć o Tobie ciepło bo naprawdę wierzę, że wszystko co złe masz już za sobą. Tak więc daj znać jak wrócisz od lekarza, bądź dobrej myśli bo zaczyna się dla Ciebie i coś tak czuję - ten lepszy czas <3 <3 Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za każdą z osobna <3 <3
  • Trzymam jutro kciuki Aga i Tasza <3 <3 <3 wierzę, że to będzie dobry dzień i same dobre wieści <3 <3 <3 czekam niecierpliwie. Ja jutro mam stresujący dzień, staram się o pracę terapeuty i jutro mam prowadzić zajęcia, które będą decydujące. Oby ta 13 była szczęśliwa dla nas wszystkich kochane :) ściskam Was wszystkie dziewczynki, ciężko wymieniać bo tu gwar jak nigdy ;) <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat