Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Jakoś poszło ..... nie ma jeszcze decyzji . Nie było szefa :( zobaczymy. Wykończona jestem :( Tasza kochana co u Ciebie ???????? Cały dzień myślę. Aga a u Ciebie??? Karo dobre wieści B) Kaa dziękuję za troskę <3 <3 <3 w stresie żyje ;) co będzie to będzie... Jezyk ostanio czytałam Małe życie, super książka, ale nie wiem czy lubisz ciężkie tematy bo ja w takich się lubuje. Buziaki <3 <3 <3
  • Joasia81 nie przepadam za kryminalami i romansidlami za to dramaty, i autobiografie lubie. No może jeszcze Rodziewiczówne, pięknie pisała. Moglabys jeszcze podać autora? Chętnie przeczytam. Pozdrawiam <3 <3 <3
  • Agnieszka 76 bardzo się ciesze! Niezłą huśtawkę Wam lekarze serwują :( juz raz mówili, że koniec leczenia, potem zmienili zdanie, teraz znowu :( eh nie chce sobie wyobrażać przez co przechodziliscie. Dlaczego jedni nie kwalifikują a drudzy dają szansę, cxemu tak jest nie potrafię zrozumieć. Jednym słowem nasze zdrowie /życie zależy od decyzji lekarza w takiej sytuacji. Trzymam kciuki mocno aby było dobrze. Uściski <3
  • No i wróciłam. Lekarz bardzo niezadowolony.. Od razu zapisał na konizacje za 1,5tyg. Powiedział że ten wynik(biopsja cin2/cin3) znaczy że trzeba się pozbyć od razu zmian a nie czekać co będzie się działo dalej. Bo może być gorzej. A lekarke kazał "pozdrowić". No więc dołączę do was dziewczyny i mam nadzieję ze się pozbęde dziadostwa :)
  • Agnieszka76 to wspaniala wiadomość:) szybkiego powrotu do zdrowia dla Mamy <3 <3 A jesli chodzi o mnie no to coz lekko mnie podlamuje.. Dziewczyny, mam pytanie czy podczas kolposkopii lekarz już cos może powiedzieć, czy konieczne trzeba czekać do wyniku i ile czeka się srednio na taki wynik?
  • .
  • Aguś cieszę się <3 <3 <3 Emily dasz radę ;) ;) Jezyk, po kolposkopii lekarz wie co jest, u mnie dopiero biopsja pokazała bo na kolpo było czysto. Ta książka to dramat, jest genialna. 800 stron . Pierwsze 100 to trzeba przebrnąć. Buziaki
  • Witajcie dziewczyny ja jutro mam konizacje. Nie czytałam tutaj Was za dużo nie mam do tego psychiki. Już jedno forum tutaj 'zaliczylam' -nowotwór tarczycy. Co jakiś czas wracam i do Was i do nich ehh Ściskam mocno
  • Joasiu Najdrozsza autora Kochaniutka podaj:) Wlasnie takie są najlepsze, tak ryja banie ze trzeba dać z siebie maximum skupienia żeby cokolwiek zrozumieć:) na inne myśli nie ma już miejsca usciski <3 <3 <3
  • Karolaols trzymam kciuki żeby bylo wszystko oki:) <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat