Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Wszystkie kumulujemy siły na 13 <3 <3 <3 to będzie Twoja szczęśliwa 13 kochana Taszko <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    iłka wiem Kochana ale sama wiesz jak jest <3 <3
  • Asiu kochana moja <3 <3 <3
  • Wszystkiego najlepszego moje kochane internetowe dziewczynki <3 <3 <3 Dziś z okazji Dnia Kobiet miałam kontrolne cyto 4 miesiące po konizacji więc życzę i sobie i Wam samych dobrych wyników! <3
  • Tasza <3 <3 <3 myślę, że my jesteśmy wyczulone na każdy symptom i szybko działamy. Wcześniej dla mnie choroba zwana rakiem była dla mnie abstrakcją, to jak wszystkie złe rzeczy, o których myślimy, że przytrafiają się innym i nas nie dotyczą. W pewnym momencie gdy dotknie się problemu stajemy się bardziej świadome czegoś, czemu możemy zapobiec lub wykryć w odpowiednim momencie. Osoby, których to nie dotknęło bagatelizują symptomy i czasem jest za późno na pomoc. Dobrze że nasze schorzenie mogą wykryć rutynowe badania. Gorzej z narządami trudno dostępnymi.
  • Aga kochana <3 <3 <3
  • Aguś kciuki zaciśnięte <3 <3 <3 marzec miesiącem dobrych wyników <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Aga startuj pierwsza, będę tuż za Tobą więc nam dwóm nikt rady nie da, przegonimy wszystko co nam stanie na drodze a potem jeszcze przetrzemy szlaki kolejnym zdrowym, mądrym i pięknym Kobietkom z tego forum <3 <3 U mnie pada ale co tam...pogoda ducha najważniejsza ;)
  • Aga trzymam więc kciuki za dobre wieści w poniedziałek!! <3 Myślami jestem z Tobą kochana <3 Buziaki dla wszystkich dziewczynek <3
  • 7 lat temu
    Krótko się znamy ale naprawdę myślami jestem z Wami.Chylę czoło przed Waszym hartem ducha i optymizmem.Ja mam taki ,,panic mode" że az wstyd....Miłego weekendu.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat