Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dona77 :D w listopadzie moja ginka powiedziała : jestes zdrowa dziewczyno! Idz na zakupy-zaszalej (akurat byl black friday w sklepach) a następna cytologia dla hipochondrykow w czerwcu :D :D i pewnie tak zrobię. Chce w spokoju pojechać na wakacje :D
  • Ja dziś miałam usg piersi. Tak wypadło w ten dzień ;) dostałam prezent- dobre wyniki do kompletu :) jeszcze tylko ginekologia onkol. w marcu i na kilka miesięcy spokój...
  • 7 lat temu
    Zania1313 :) ja też mam teraz na czerwca kontrolną, ale wiesz jak jest, człowieka nosi żeby iść wcześniej, to co? obie czekamy do czerwca na Lbc? Joasia81 <3 kochana super wiadomość w takim dniu jak dzisiaj -gratuluję wyniku. Cytologia będzie również z dobrym wynikiem ;)
  • Dziewczyny!!! To nasz dzien nie myślimy o cytologiach cinach i innych zlych rzeczach! Zycze Wam Miliona kwiatkow i prezentów! <3 Joasia super wiesci! <3
  • Dziś DZIEN KOBIET! więc kochane przyjmijcie życzenia moje z rana, od kobiety drugiej też, która wie jak w życiu jest. Żebyście zawsze piękne byly, żebyście nigdy nie przytyły, żeby cycki nie opadły, dupcia zawsze jędrna była..byście facetów wciąż kusiły. Byście kłopotów mało miały, o zmartwieniach nie myślały, bo pamiętajcie, że rozterki źle wpływają nam na nerki. Więc KOBIETY życzę Wam samych superanckich dni ;) Joasiu super wiadomości!! <3 Ja czekam na wyniki skanu dziewczyny, 13go dowiem się co tym razem na nim wyszło... Buziaki dla Wszystkich <3
  • dona77 poczekam do czerwca. Ewentualnie do końca maja żeby w czerwcu pójść z wynikami na wizytę. Umawiamy się? :D Dam znać z miesiąc wcześniej żebyś się i Ty mogła przygotowac :)
  • 7 lat temu
    Tasza wzajemnie <3 i trzymam kciuki za dobre wieści Zania1313 to ja oświadczam tutaj na forum, że czekam na cytologię do czerwca i ani mi się śni wcześniej :D oczywiście fajnie byłoby gdybyśmy poszły w tym samym dniu na Lbc, :D zaraz nam się sięgnie od Agnieszki76 i Kaa za hipochondrię :P
  • 7 lat temu
    dona77 a zdziwisz się bo ja i Agnieszka (chyba to zaraz potwierdzi ;)) też czekamy na cytologię, my poddajemy się serii badań co pół roku, kontrolnie, profilaktycznie; gdyby u mnie przykładowo był wolny termin to już dzisiaj bym poszła ZNOWU się przebadać bo może coś tam siedzi gdzieś a ja nie mam świadomości o tym a życie takie piękne a ja sobie śmigam zadowolona w niewiedzy ;) ;) NIE NIE NIE nie dajmy się tej nerwówce, dzisiaj świętujmy, jutro świętujmy i trzymajmy za siebie wzajemnie kciuki. Ściskam wszystkie dzielne i piękne kobietki <3 <3
  • Co za dużo to nie zdrowo! :D zrobię na czerwiec cyto :D a wcześniej się nie wybieram. Już mam dość tej ciaglej nerwowki!
  • 7 lat temu
    Wszystkim Kobietkom a tu są szczególne życzę czego tylko sobie zamarzycie...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat