Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dla czego wkleja mi się po kilka razy ten sam post? Sam od siebie .Chyba ,że coś zle robie?
  • Raz tylko wybierz odpowiedz i poczekaj .Na pewno On jest .Jak klikamy kilka razy na :Odpowiedz wkleja się ten sam po raz kolejny. :D Jak już jest kilka tych samych mamy opcje Edytuj zaznaczamy kursorem teks i wybieramy opcje Backspace czyścimy tekst a potem wklejamy np bużkę i Zapisz :D
  • .
  • :D
  • U mnie też był hsil i c53. Rak gruczołowy ograniczony do błony śluzowej. Jednak operacja dopiero to potwierdziła.
  • N87 to dysplazja, łagodna odmiana nowotworu. Dopiero c53 to nowotwór złośliwy. U mnie c 53,0 jak są cyferki za 53 jest powód do zmartwień. U Ciebie nie ma tego problemu kochana :) wystarczy zabieg.
  • Spojrzałam na wyniki , u mnie n87,9 i c 53,0. U Ciebie dysplazja a więc nie ma powodów do paniki.
  • Hej Asiu bardzo dziękuje za odpowiedz. Przykro mi ,że u Ciebie tak a nie inaczej:-( Dziękuję za prostą odpowiedz do prostego człowieka . Na forach ciężko co kolwiek się dowiedzieć bo każdy kieruje linkami do mądrej literatury a tam dalej ciężko zrozumieć . Trzymaj się !!!!! Życzę wytrwałości w tym wszystkim i powrotu do zdrowia <3 <3 <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Gdyby tu chodziło o coś innego to bym się ucieszyła i krzyknęła do Joasia81, że ja też mam c 53,0 ale z czego tu się cieszyć :/ Pozdrawiam serdecznie wszystkie dzielne i piękne kobietki <3 <3 <3
  • Dziewczyny ja znowu potrzebuje waszej pomocy :/ pamiętacie pisalam o tych dziwnych wodnistych uplawach kaa mnie uapokoila powiedziala ze to normalne i rzeczywiscie one ustały przez kilka dni byl spokoj a dzis rano budze sie i co? Tym razem krew na wkladce!! Czytalam cos o jakims odrywaniu strupa? Ale nikt mi nic takiego nie mowil przy wypisie.. moj lekarz na urlopie dopiero za dwa tyg wraca ehhh co ja mam robic to rzeczywiscie ten strup? Dzis mija mi 16 dzien od konizacji i wlasnie tak piszą ze okolo tego dnia tam cos odpada ale czemu mi nikt tego nie powiedział?!?!? ;(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat