Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Joasia81 jesteś wielka Kobieto, podziwiam Ciebie szczerze, że Tobie w ogóle chciało się wrócić do studiowania ;) Tasza27 za tydzień w poniedziałek ma zaplanowaną biopsję a wcześniej znowu ma chemię, trzymajmy mocno za tę dziewczynę kciuki bo jest waleczna ale już tym wszystkim zmęczona, trudno Jej się w ogóle dziwić :/ <3 <3 <3 <3 <3 <3 Ściskam mocno obecne tu dzielne Kobiety i co by nie mówić to ten styczeń jakoś nam wszystkim pozytywnie mija :) :) :) :) oby tak dalej, oby tak dalej <3
  • Taszko kochana trzymam kciuki mocno i jestem z Tobą. <3 <3 <3 Jesteś dzielna i pokonasz wszystkie trudy. Trzymaj się kochana <3 Ka ;) <3
  • 7 lat temu
    Dla wszystkich nas życzenia pomyslnych wyników :)
  • Hej dziewczyny <3 Joasia gratuluję, wiedziałam, że będzie piątka ;) Oj dziewczyny to fakt, zmęczona już jestem tym wszystkim, ale walczyć nie przestanę ;) Jakoś trzeba dawać radę mimo trudności ;) Buziaki kochane <3
  • Tasza27 trzymam mocno kciuki za Ciebie <3 . Kochanie, czy mozecie mi podpowiedzieć,bo muszę zmienić ginekologa-zdecydowałam się na opiekę w szpitalu,w którym miałam konizacje. Lekarz wydający wyniki powiedział,ze jest ok i następna cytologia po pół roku. Może zapiszę się na marzec,żeby być spokojniejsza,wydawało mi się,ze co 3mce cytologia.... :D
  • Tasza27 trzymam mocno kciuki za Ciebie <3 . Kochanie, czy mozecie mi podpowiedzieć,bo muszę zmienić ginekologa-zdecydowałam się na opiekę w szpitalu,w którym miałam konizacje. Lekarz wydający wyniki powiedział,ze jest ok i następna cytologia po pół roku. Może zapiszę się na marzec,żeby być spokojniejsza,wydawało mi się,ze co 3mce cytologia.... :D
  • Witajcie dziewczynki. Karo2016 ja po konizacji pierwsza cytologię miałam po 3 miesiącach. Druga po pół roku i na szczęście teraz muszę robić co rok bo wyniki są bardzo dobre. Chociaż mój narzeczony krzyczy że co pół roku maksymalnie mam robić. Haha ale dr mówi że nieraz trzeba dać organizmowi czas by móc zobaczyć czy coś się dzieje. <3 <3milego dnia Kochane. Tasza27 Kochana dla mnie jestes tak wspaniala, waleczna i dzielna że ciężko to porównać do jakiegoś jednego słowa. Nic nie wyrazi tego jakim przykładem jesteś dla milionów ludzi zmagających się z tą chorobą. Podziwiam Cię. Powodzenia. Kciuki zaciśnięte a myślami z Tobą. <3 <3
  • Karo jeszcze przed rakiem po konizacji robiłam co 6 miesięcy. Najgorsze że trzy wyszły ok a czwarta pokazała raka. Nie straszę, ale uczulam, że co 6 miesięcy jest bezpieczniej.
  • 7 lat temu
    karo_2016 ja teraz wolę chuchać na zimne, nie wpadać w jakąś histerię ale jednak byłabym spokojniejsza jeśli pierwszą cytologię miałabym już po kwartale. Potem jak Joasia81 napisała - co 6cy. Tu chodzi o nasz spokój a on jest bezcenny <3 :) Agnieszka76 bardzo dobra wiadomość! Wspaniałego wypoczynku, dużo śniegu, mało wiatru i połamania nart B) B) B) B) B) <3 <3 <3 :D :D B) B) <3 <3 <3 <3
  • Agnieszka 76 a Ty szczęściara :D <3my za późno pomyśleliśmy o biletach i juz nie było :(ale następne skoki będą też nasze :D Odpoczywajcie cudnie <3 <3pozdrawiamy. <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat