Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Postanowiłam się napić .Zadzwoniłam na "farta" do lekarza o wyniki. Niestety nie ma ich jeszcze:-/ Pomyślałam ,że już tam leżą ale skoro nie dzwonia to znaczy ,ze wszystko gra. Ale ich nie ma :/ Czytam sobie wasze posty i sie zastanawiam jak wyglądacie jak żyjecie ile macie lat. i co tm u Was słychać. Pzecież ktos te posty pisze .Jakas kobieta, matka, narzeczona,żona.Przecież kos tm siedzi ,żyje sobie i rozmawia z nami.Mam metlik w głowie wszystko sie posypało . W dniu kiedy dowiedzialam sie o wynikach straciilam pracę . Sama ja rzuciłam w amoku i nerwach. Wszystko do dupy.
  • Kochane jesteście. Dziękuję za trzymanie kciuków <3 <3 jestem czysta tak powiedział lekarz,ale tak czytam wynik -...na powierzchni tarczy widoczny nagłówek z cechami neoplazji srodnablonkowej dużego stopnia CIN2/HSIL na odcinkach o łącznej długości ok 1.1 cm. Najmniejsza odległość nablonka z cechami neoplazji od linii cięcia ok. 0.3 cm ehhh nie potrafię zinterpretować tego. Może pomożecie :D <3
  • 7 lat temu
    Karo2016 jeżeli lekarz tak powiedział to on ma rację HURA kolejny dobry wynik <3 <3 <3 Dzisiaj nasza Karo świętuje <3 Na pewno dziewczynki pomogą rozszyfrować ci te 0,3cm ale lekarz to lekarz, jego słowo jest ważne. Można puszczać kciuki Dzielna Karo2016 chyba najdłużej czekałaś na wyniki, ale opłaciło się, zresztą my wszystkie byłyśmy pewne Twojego dobrego wyniku <3 Prawda dziewczynki?
  • Karo2016 gratuluję. Te 3 mam to margines zdrowej tkanki czyli że linia cięcia była czysta i wycięli wszystko co trzeba. Pozdrawiam cieplutko <3 <3
  • Olenka88 dziękuję serdecznie bo lekarz mruk mi się trafil. Wyniki były już gotowe 28grudnia 2026 r. Długa drogę przeszły...3 tygodnie czekały w szufladzie.
  • 7 lat temu
    karo_2016 uknułam już dawno taki plan, że jak wyniki idą i idą całe tygodnie to nie są złe i dlatego nikomu się nie pali, żeby je przekazać komu trzeba :) i tak jak napisała Oleńka88 wycięli co trzeba, ciesz się bo masz z czego <3 <3 agrafka portal jest anonimowy ale wszystkie jak tu jesteśmy mamy jedną cechę wspólną :) Wszystkie na maksa chcemy być zdrowe bo mamy dla kogo, mamy chłopaków, narzeczonych, mężów, mamy dzieci, pracę taką albo inną, mamy hobby i wszystkie olbrzymią chęć do życia.A wiek ??? Ważne na ile się czujemy ;) ;) :D ;) Udanego weekendu <3
  • Dziękuję kochane moje <3 <3 <3 jutro ostatni egzamin z tych kutych ;) stara już jestem, ale teraz przyszedł dopiero mój czas. Jestem kujonem w mojej grupie, a to miła odmiana do czasów młodości. Trzymajcie się mocno moje kobietki i serduszka dla was <3 <3 <3
  • Wlasnie wrocilam z randki z moim ukochanym czytam czytam a tu taka wrzawa!!! Karo gratulacje!!! Oby te dobre wiesci przeszly tez do mnie dziewczyny teraz przekazcie mi wszystkie dobre fluidy!!!! Potrzebuje waszych kciukow!!! <3 Agraffka nie martw sie na razie w sumie jeszcze nic nie wiemy co to z Toba będzie a będzie dobrze!!! Powiem tylko ze doskonale wiem co teraz czujesz to ile ja lez wylalam nie raz to wiem tylko ja i moja poduszka jiz tu kiedys pisalam ze patrzylam na mojego synka jak spal i ryczalam bo tak sie boje ze cos bedzie z wynikami nie tak.. takze kochana uwierz mi wiem co masz w glowie teraz! <3 Joasia Ty kujonie kochany!!! <3 <3 <3 Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny moje dzielne!!!!
  • Karo, świetne wiadomości! Teraz kolej na Tasze... :)
  • Moje kochane oczywiście piąteczka ;) jak na mnie przystało :) Karo cieszę się razem z Tobą , nie potrafię zinterpretować. Ściskam <3 White lavender buziaki <3 Ka, Agniesia, Oleńka i wszystkie dziewczynki buziaki dla Was <3 <3 <3 Agrafka ja też zastanawiałam się jak wspaniale było by się spotkać razem. Tyle tematów. Każda z nas przeszła swoje i tak naprawdę rozumiemy się bez słów. Od mojej diagnozy raka nie rozstaje się z tym forum nawet na jeden dzień bo tęsknię za moimi dziewczynkami. Ściskam wszystkie i buziaki <3 <3 <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat