Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Czekamy teraz na info od Joasia81 i Tasza27, jest dobra passa <3 <3 Oleńka88 ściskam Ciebie mocno :) :) Dorotakoz.5 wspaniała wiadomość, oby tak dalej; pamiętaj o badaniach kontrolnych. Ja i Agnieszka76 pomimo przebytej radykalnej operacji i dobrych wyników nadal jesteśmy i musimy być pod kontrolą <3 Trzymajcie się wszystkie, ściskam każdą z osobna <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    tasza27 masz już wyniki ?
  • Hej dziewczyny. Kaa w sumie mało co się dzisiaj dowiedziałam... Powiedzieli ze guz przy miednicy się zmniejszył, ale radiolog musi określić czy przy brzuchu też czy nie i na skanie podświetliło się coś obok obojczyka, co podobno wcześniej też tam bylo ale nie wiedzą czy to komórki rakowe czy nie... I czy reagują na leczenie... Wszystko okresli radiolog jutro i skonsultuje wynik z moim profesorem... A wtedy on podejmie decyzję czy mam dostać 6 dawek chemii czyli pełną serię (jutro czwarta) czy guz zmniejszył się już na tyle, żeby przejść na radiochemio terapię... Wszystkiego dowiem sie pewnie niebawem...
  • 7 lat temu
    Tasza27 czyli nie do końca wszystko wiadomo dokładnie. Tyle już przeszłaś, że jutro musisz dostać wyłącznie dobre wieści. Jesteś pod opieką i kontrolą i sama wiesz, że to już dobrze. Jutro cały dzień będziemy tu trzymać mocno kciuki za Ciebie !! Możesz na to liczyć.
  • Wszystkim dziewczynkom gratuluje ! Mój zabieg juz za tydzien wiem ze w poriwnaniu z tym co wy przszlyacie/przechodzicie moja konizacja to drobnostka ale boje sie tak samo jak Wy.. dzis musialam wytlumaczyc mojemu szesciolatkowi ze za tydz ide do szpitala i zostaje tam na noc bo mam chory brzuszek nie chcecie wiedzieć jaka miala kluche w gardle jak to mówiłam ;( Obym tez za miesiac o tej porze cieszyla sie z dobrych wynikow i mogla wam napisac ze to cale gowno mi wycieli :/
  • No właśnie w sumie to nie wiem nic... Liczę, że jutro sie czegoś dowiem.. Zobaczymy...
  • Czekamy Tasza na dobre wieści a takie muszą być koniecznie!!! Trzymam kciuki kochana <3 <3 <3 White będzie dobrze, zobaczysz , to chwila ;)
  • 7 lat temu
    white_lavender możesz być pewna,że my tu wiemy co teraz przeżywasz bo jeszcze nie tak dawno też byłam przestraszona konizacją.Ale konizacja jest zabiegiem krótkim,pod narkozą,nie poczujesz nic,a jeśli będziesz na siebie uważać po wypisie (nie podnosić,dbać o siebie,wypoczywać) to szybko zapomnisz o tym zabiegu.Cel jest jeden-pozbyć się wątpliwości co do choroby a więc warto się postarać nastroić tylko i wyłącznie pozytywnie ;) Agnieszka76,Joasia81,Tasza27,Zania1313,Leona,Olenka,Ilka udanego dnia Wam życzę i wszystkim których nie wymieniłam a o których pamiętam <3 <3 <3
  • Dziekuje dziewczynki <3 po prostu jest juz blisko i lapie doły alw dziwki Wam jest lepiej jestescie takie dzielne <3
  • White_lavender będzie dobrze. Jestem 3 tygodnie po konizacji czuję się dobrze. Uważałam na siebie po operacji. Nawet wczoraj zrobilam lekki trening-dzisiaj mam zakwasy i niestety zaraxilam się od syna :/ mam katar,wysoka gorączkę,ból gardła. Cały dzień leżę. Ja z kolei martwię się wynikami,które pewnie odbiore pod koniec stycznia :(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat