Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Witajcie i tym razem dobre fluidy wygrały. Co prawda dzisiejsze badania to nie wszystko bo następne w lutym i w marcu ale początek roku dla mnie zaczyna się jak na życzenie ! Dla wszystkich które za mnie trzymały zapraszam na szklaneczkę zdrówka <3
  • 7 lat temu
    Kaa super wiadomość pierwsze badania są dobre to kolejne też napewno bedą będę trzymać kciuki :) <3
  • Kaa super!! Mówiłam, że tak będzie!! ;)
  • 7 lat temu
    Tak tak ale wiecie jak jest kiedy dookoła słyszycie, że będzie dobrze bo nie ma innej opcji, że będzie ok bo musi być itp. itd. a jednak całkiem niedawno zachorowałam. Ale nic to, liczy się tu i teraz. A teraz mam k o l e j n e :) dobre wyniki i to mnie cieszy niesamowicie. Na przeróżnych etapach badań i choroby jesteście - bez względu na to każdej z Was życzę wyłącznie dobrych wyników w 2017roku. Życzenia już przesyłałam pod koniec roku ale dobrych życzeń nigdy dość <3
  • Witajcie Dziewczynki. Wybaczcie ze nie napisałam wczoraj ale zaniemoglam po balu haha. Wraz z życzeniami noworycznymi od Pana Doktora otrzymałam wyniki- brak jakichkolwiek wirusów HPV i cytologia prawidłowa. <3 <3 Kaa gratuluję dobrych wyników. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich!! <3 <3
  • Ka kochana cieszę się <3 <3 <3 Z czego to zdrówko? Bo dostałam wyciskarkę w prezencie i nie wiem z czego kombinować ;) Witaj Tasza <3 co u Ciebie?
  • Olenka super wieści <3
  • Dziewczyny - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM 2017!!!U mnie zaczął się bardzo dobrze - w wyciętych narządach - CZYSTO!!!Koniec z gadem!!!I u Was wszystkich też tak będzie!!!Trzymajcie się i odezwę się jak już to do mnie do końca dotrze! :D
  • 7 lat temu
    Oleńka88 dorotakoz.5 super wiadomości cieszę się z wami super początek nowego roku oby tak dalej kochane :) <3
  • Same dobre wieści :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat