Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • A i ten makijaż- kupa śmiechu była jak poszłam wyśliczniona na konizacjè ;) hi hi... Makijaż zmyłam, paznokcie pozwolili warunkowo. Przy wycinaniu macicy już wiedziałam, że zero makijażu, lakieru i biżuterii. Wiem, że to nam humorek poprawia ale przeszkadza w razie nie przewidzianej sytuacji.
  • 7 lat temu
    <3
  • Hej dziewczyny. Dostałam telefon od Pani doktor w końcu, po kilku próbach dodzwonienia się do niej. Szpital dalej analizuje próbkę... :( Oni tu zawsze na wszystko mają czas, a człowiek że skóry wychodzi :/
  • Ja na ostatnie czekałam miesiąc, ciekawe ile teraz???
  • No ale żeby chociaż powiedzieli za dwa miesiące to przynajmniej nie czekałabym jak ten głupol :/ Z biopsji wyniki były po 3 dniach, tutaj po konizacji po tygodniu powiedzieli, że gotowe tylko muszę czekać na lekarza. Pani doktor wróciła dzisiaj do pracy i mówi, że laboratorium dalej analizuje próbkę. A ja się motam i denerwuję i wydzwaniam bez sensu raz tu, raz tam. Niech powiedzą 2go stycznia i luz, zamiast robić że mnie idiotkę :/ Wrrrr....zła jestem.
  • Ilka w sumie to wcale bym się nie zdziwiła jakby moja doktor też przetrzymała tą próbkę przez 3 tygodnie i wysłała dopiero dzisiaj... to by w sumie dużo tłumaczyło ;)
  • 7 lat temu
    Fjorka80 najważniejsze,żeby wynik był dobry <3 <3 <3 na taki dobry wynik można jeszcze troszkę poczekać ;)
  • 7 lat temu
    Witajcie dziewczyny:-), Zycze wszystkim pieknego slonecznego dnia i samych dobrych wynikow. Ja leze z silnym przeziebieniem w lozku, do tego okres mi sie spoznia, ale dam rade, nie jest tragicznie:). Mocno sciskam <3 <3 <3
  • Cześć dziewczyny! Ja jestem już na sali w okonologii i około 14 będę wiedziała kiedy operacja. O mały włos by nie było bo w wynikach EKG wyszedł przerost mięśni lewej komory serca... Szok, podobno to jest od nadciśnienia a ja mam praktycznie zawsze 90/60... Nawet w ciąży w 9 m-cu po wejściu na 2 piętro...Ciekawe od czego mi to wyszło....Pozdrawiam.Trzymajcie się ciepło!!!
  • Trzymam kciuki dorota <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat