Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • A ja dziś mam gdzieś dietę :D zaraz zjem Mikołaja :D miłego weekendu moje raczki ciny i cisy aaa i hapevaly :D
  • Do mnie przyjeżdża dziś mamcia na kilka dni. A rodzice mają wychodne☺ Udanego weekendu :)
  • Wróciłam od frycka. Długie włosy obcięte na krótkie?a razem z nimi wszystkie złe rzeczy ;) nowy wizerunek, nowe życie. A wieczorkiem do kina z mężusiem. Udanego wieczorku kobietki <3
  • Jak miło się zrobiło :) Ja dziś zabrałam rodzinkę na sesję fotograficzną. Było cudnie i przy okazji wreszcie udało mi się w coś zaangażować mojego 15-latka. Chociaż na chwilę ;) Ale dzień się jeszcze nie skończył, więc przykładem white_lavender będę praktykować czekoladowe szaleństwa B) Kaa kochana moja pani ginekolog ulubiona wraca do pracy w poniedziałek, więc mam nadzieję, że do mnie zadzwoni z wynikami :) A jak nie to i tak ja zadzwonię :P A co do wizyty to tak jak wspomniałam wcześniej - tutaj kontroli nie ma. Dwa lata temu operowali mi przepuklinę i też nikt nigdy nie zerknął, czy wszystko ok. Kto ma przeżyć, ten przeżyje ;) A tak poważnie to oni wychodzą z założenia, że jak coś się zacznie dziać to się zgłoszę do szpitala, a skoro nic się nie dzieje to po co mam truć głowę lekarzowi. Im człowiek rzadziej odwiedza lekarza, tym jest zdrowszy ;) Chyba jedynie po poważnych operacjach są wizyty kontrolne. Moja lekarz w ogóle się dziwi, że ja się pytam o wyniki, bo tutaj raczej pacjent się niczym nie interesuje i dopóki lekarz nie dzwoni albo pisze to znaczy, że wszystko jest w porządku i nie ma sensu się stresować. Och...jak ja bym tak chciała umieć myśleć tak jak oni :) Czekoladowego wieczoru Kochane <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    U mnie mroźno i szczęśliwie bez wiatru, Iłka bez rękawiczek i ciepłych gatek nie wychodzimy ;) Tasza,Joasia,Zania,Ona,Iłka,Agnieszka,Fjorka,Emi,Evla,Olenka,Dorota i wszystkie walczące trzymajcie się ciepło i oby przyszły tydzień dla Fjorki i pozostałych dzielnych był tylko i wyłącznie pozytywny <3 <3
  • I dla Ciebie ka <3 niech ten rok się kończy, później musi być już tylko lepiej <3 A tymczasem leniwej niedzieli dla wszystkich ;)
  • Kaa już tyle pozytywnej karmy narozdawałaś, że jak teraz wszystko to do Ciebie wróci to uważaj, żeby Ci czasem nadmiar szczęścia do głowy nie uderzył :D <3 <3 <3 Joasia super, że znów pozytywnie u Ciebie. <3 Nie ma to jak nowa fryzura :) Ja już zaczęłam niedzielną randkę z sofą....taaak.....te leniwe niedziele to moje ulubione ;) :D <3 Miłego dzionka dziewczynki kochane :) <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    Witajcie, no i skończył się ten leniwy weekend i czas zacząć poniedziałek z przytupem dlatego Fjorka Ty trzymaj telefon przy sobie bo pewnie dzisiaj odbierzesz pozytywne wieści <3 A za miłe słowo ;) dziękuję bardzo więc i ja mam power od rana. Udanego dnia dla wszystkich ;)
  • Fjorka80, trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wiadomości :D. Dziewczyny, które przeszły konizacje mam pytanie pewnie wyda się głupie...czy przychodząc do szpitala na zabieg mogę mieć makijaż oczu. Czy nie kombinować, bo każą mi zmyć... Soczewki wiem, że muszę zdjąć, paznokcie nie pomalowane.
  • 7 lat temu
    karo_2016 ja się trochę rozkleiłam przed wjazdem na salę operacyjną więc łezka poleciała i wtedy wiesz sama... Pamiętaj o rajstopach uciskowych, pewnie masz to wszystko zapisane ale wiem, że jak któraś nie miała ich ze sobą w szpitalu a w aptece przyszpitalnej nie było to musiała sobie bandażować nogi i było jeszcze gorzej ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat