Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Joasia a jeżeli chodzi o schizy. Ja mam je cały czas, a jak naczytam to już w ogole. A przecież moje histpaty nie pokazały skorupiaka;) Joasiu wszystko będzie dobrze z siostra;)
  • Dzięki dziewczynki <3 pewnie ,że tak,musi być ;) i u Was też wszystko będzie dobrze. Mamy czujne oko i nie damy się :) Ciekawe co u Taszy? Nic nie odzywa się nasza dziewczynka...
  • Emi ja też wyczekałam, mam 34 lata,ale dzieci już duże i mam czas na naukę. Spokojnie ,ja u mnie w grupie jestem jedną z młodszych. Super to mieszkamy niedaleko siebie,ja koło Malborka ,ale to niedaleko :)
  • Jest nowa opcja studiowania tzw e learning. Zjazdy 1 weekend w miesiącu i platforma edukacyjna. Sesje normalnie. Ja korzystam z tego bo nie dała bym rady jeździć co drugi weekend.
  • 7 lat temu
    emi83 a myślisz,że ja nie mam schizy :( :( plus dodać moją wyobraźnię to wychodzi jakaś totalna masakra :D :D Ja Wam życzę udanego weekendu Kochane Panie a sama jutro rano z mężem i ze sprawdzoną ekipą wybieramy się w górki, niedaleko ale do niedzieli włącznie zatem ahoj przygodo !
  • Hej Kochane, Przepraszam, że się nie odzywałam, ale jakiś dołek mnie dopadł i ciężko mi z tym wszystkim. We wtorek miałam spotkanie z profesorem i powiedział, że obszar jest za duży na radioterapię i muszę mieć chemię, żeby postarać się go zmniejszyć... Jestem załamana, bo nie byłam na to przygotowana, parę dni wczesniej zapewniali, że bedzie radio z małą dawką chemii tylko... A po rezonansie takie coś... Mam mieć jeszcze PET skan, leczenie za około 3 tyg... Boję się jak to będzie dalej ;(
  • 7 lat temu
    Hej dziewczynki, Wynikow nie mam jeszcze i dzwonie w poniedzialek-mam nadzieje,ze juz beda:)! Jakos wytrzymam ten weekend ale same wiecie jak to jest z tym czekaniem.. Tasza rozumiem twoj strach, ale musisz myslec pozytywnie kochana! Zawsze sa szanse i skoro lekarze zdecydowali sie na chemie,to znaczy ze widza szanse na wyleczenie!!! Bedzie dobrze! Trzymamy wszystkie kciuki za ciebie! Nie poddawaj sie,bo poki walczysz-masz szanse! Jestes w dobrych rekach,glowa do gory <3! Pozdrawiam wszystkie walczace o siebie <3
  • 7 lat temu
    Kaa zazdroszcze gór :)!! Zycze udanego wypadu :-).
  • 7 lat temu
    Joasia i emi-ja juz po zlej cytologii i tego czytania i szperania w necie tez mam schizy. Maz sie czasem smieje ze teraz wszedzie u siebie i u niego podejrzewam nowotwora;).
  • Witaj dziewczynko <3 Przed tobą ciężka droga, wierzę ,przetrwasz to kochana, zobaczysz. Myśl pozytywnie choć wiem,że to nie łatwe. Jestem z Tobą i mam nadzieje ,że ta choroba minie jak ten okropny listopad. Po burzy zawsze musi wyjść słońce. Pamiętaj. Ściskam Cię mocno <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat