Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dziewczyny, jestem juz 3 tygodnie po loop elektrokonizacji w uk. Nie mialam plamien, po tygodniu po zabiegu dostalam okres ktory trwal 5 dni i teraz od dwoch dni mam krwisto czerwone spore plamienia i czuje zapach dziwny tak jakby spalenizny. Czy isc do kekarza czy poczekac jeszcze?
  • Ja wprawdzie miałam konizację chorurgiczną,ale dwa tyg. po zabiegu też miałam takie plamienia. Spalenizna może być po elektrokonizacji. Wydaje mi się jednak,że dla spokojności powinnaś to sprawdzić.
  • 8 lat temu
    Witajcie :D wynik mojej cytologii jest bardzo dobry, kolejne badania w styczniu więc uff oby tak dalej. Emi83 bardzo dobrze,że trafiłaś na lekarza szczególarza,trzymam mocno kciuki za Ciebie Agnes40 ja bym raczej nie czekała aż coś się samo naprawi bo to są poważne sprawy,sama przecież wiesz tak więc dzisiaj bym zapytała o fachową pomoc u BIO (prawy górny róg) a jeśli to mi nie wystarczy to zapisałabym się do gin.na wizytę. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z forum i trzymam za Was wszystkie kciuki aby plany się zrealizowały po Waszej myśli Kochane <3 <3 <3
  • Dobra wiadomość kaa <3 cieszę się razem z Tobą <3
  • Kaa <3Supcio <3 :D <3Cudna info pozdrawiamy :D
  • 8 lat temu
    Kaa;) super wiadomość, ) gratuluje;) No to ja już czekam na dr na oddziale;) Agus Ty jak zwykle niezawodna jestes;) dzieki;)
  • 8 lat temu
    Kaa ja tez sie ciesze z twoich wynikow <3. Oby tak dalej:). Pozdrawiam was wszystkie :)
  • 8 lat temu
    byłam w lesie i wysyłam Wam kawałeczek i żałuję, że zapachu tego lasu i grzybków nie można w załączeniu ;) dziękuję za kciuki i każdej z Was życzę udanego dnia :D
  • 8 lat temu
    31 października na godzinkę 7;)
  • U mnie dziś brzydko i zimno. Ale czuje zapach lasu <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat