Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Joasia81 czasem ciezko w tej naszej Polsce o prawa do normalnego zycia... Ale kochana!od stycznia 2017 rynek pracy bedzie szeroko otwarty, wiec bedziesz mogla wybierac w pracy jak w szperaku w dniu dostawy :P :P (takie porownanie stosuja zawsze moje kolezanki hihi). Jestem ze statystykami na biezaco i jak wiadomo pelno kobiet chodzi w ciazy (zachecone projektem 500plus), no i pojda wkrotce na macierzynskie. Odpocznij wiec teraz po operacji, a potem bedziesz miala duzy wybor, pracy bedzie full:)! Jaki apetyt narobilyscie mi na ta pizze :P! ... Emi baw sie dobrze <3 Olenka fajne plany szykujesz:). Kaa i agniesia 'opieprzajcie' dalej joasie, musi o siebie lepiej dbac, musi wypoczywac! Ja was sie slucham kochane <3. Buziaki dla wszystkich, dobranoc <3
  • Dzień dobry Dziewczynki. Czy u Was też taka szaruga i zimnica? Brr nie chce się aż z domku wychodzić. Cieplutkiego dnia Kochane <3 <3
  • 8 lat temu
    Hej Olenka:), U mnie tez zimno i taki silny wiatr,ze nie wychodze dzis z domku. Chyba,ze jakis spontan sie wieczorkiem trafi.. Narazie chilling na kanapie;-). Buzki
  • 8 lat temu
    :-)
  • Ach dziewczynki niech te lato szybko wraca hihi <3milego popoludnia <3
  • 8 lat temu
    Siostra mnie odwiedzila i bedziemy ogladaly voice'a ;). Zycze Wam milutkiego,cieplutkiego wieczorku <3
  • 8 lat temu
    Witajcie Kochane, weekend się kończy i mam nadzieję, że spędziłyście ten czas przynajmniej jeśli nie na wesoło to że miałyście szansę odpocząć, wyciągnąć nogi nigdzie się nie spiesząc. Któraś ma odbiór wyników ? Któraś ma wizytę ?? Piszcie. Ja z początkiem tygodnia odbieram wyniki ostatniej cytologii aaaaaaaa <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Hej Kochane, Ja na wyniki czekac musze jeszcze tydzien... Kaa trzymam kciuki za twoje:). Ten weekend jest wyjatkowo zimny i deszczowy dlatego czas spedzilismy w domku-leniuchujemy i relaksujemy sie:). Pozdrawiam cieplutko
  • 8 lat temu
    tasza27 gdzie ty jesteś ?
  • 8 lat temu
    Hej dziewczyny; ) Rodzinny weekend minął, a był pełen wrazen;) Dziś wizyta u giną na 16.30. Jakoś do niej dotrwam;) na szczęście mam mnóstwo pracy w domu. A no i pojawiła się @. M- c po odstawieniu tabletek - armagedon. Kaa to ja trzymam kciuki za dobry wynik cytologi. :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat