Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Czesc dziewczyny, Dzis w nocy mozna bylo zaobserwowac piekna pełnie ksiezyca<3. Ja nie mam problemow ze spaniem w taka noc, ale wiem ze niektorzy tak.. Jak bylo u was?? Emi masz sama wizyte czy cos jeszcze? W kazdym razie trzymam kciuki! Evla gdzie jestes kochana?Pozdrawiam<3 Tasza jak samopoczucie?? Mysle o tobie<3. Zycze milego dnia kobietki :)
  • 8 lat temu
    Ona mam wizytę, na której zapadnie decyzja co dalej z moim dobrym niby hist-patem a totalnie złym opisem kolpo. No właśnie, gdzie podziały się dziewczyny?
  • Melduje się :) smutna jesień się wkradła, nie lubię tej pory roku, brrrr... U mnie kontrola pod koniec miesiąca , dziś byłam u onkologa w sprawie piersi. Pod kontrolą, na dzień dzisiejszy wszystko ok ;)
  • U mnie księżyc świecił prosto w oczy, nie mam firanek ;) ale wilków nie słyszałam....
  • Emi trzymam kciuki <3
  • 8 lat temu
    Joasia ja tez wilkow nie slyszalam;). Emi daj znac co powiedzial lekarz...
  • 8 lat temu
    Czesc Agniesia:). Jak sie czujesz w ta jesienna pogode?? Dobrze ze masz kontakt z Evla, pozdrow ja:). Oj bedzie miala pare stron do nadrobienia :D
  • 8 lat temu
    Spotkania z kobietkami i ploteczki to sposob na dobry humorek przy takiej pogodzie :P. Ja mialam troche pracy i dzien szybko zlecial. Zaraz maz wroci z pracy i wychodzimy na kolacje:). Takze jest okk:).
  • Ja mam kilka książek , może coś poczytam.. dzieciaki już w domu, nakarmione, odrobione :) hej Agnieszko <3
  • Smacznej kolacyjki :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat