Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    emi83 wytnij i wklej to zapytanie do tutejszego BIO (prawy górny róg) i zakończ zapytaniem które Ciebie nurtuje. Tam siedzi onkolog i odpowie co myśli.Ja pisząc tam zapytanie kilka razy nie zawiodłam się a uzyskałam profesjonalną pomoc. To jest skomplikowana sprawa kiedy w wyniku nie ma mowy o CIN a prowadzący lekarz jest ich pewien.
  • 8 lat temu
    Dzięki Kaa. Juz to robie. Dam znac
  • 8 lat temu
    Zapisalam na szczescie
  • 8 lat temu
    Agus dziekuje za pamiec <3 <3 <3! Jest 11.30, a od 7 rano jestem na oddziale: rejestracja, zalozenie wenflonu, krotkie badanie ginekologiczne i teraz.. czekanie. Czekam wygodnie na lozku i sie juz troche stresuje.. Przede mna conajmniej 7 kobiet bylo, wiec jedzcze to potrwa, ale jestem dobrej mysli (na chwile obecna:P). Trzymajcie kciuki, licze na Was <3!
  • 8 lat temu
    Ona30 to książka i relaks;) będzie dobrze. My tu czekamy.:)
  • hej dziewczyny <3 marrika ja miałam wynik po 2 tygodniac, ale miałam wpisane w kartę n na cito. Wiem, że niektórzy czekali 3,4, a nawet więcej tygodni. Ja upławy mam straszne, nie daję z nimi rady, leci ze mnie jakby woda, ale jest tego bardzo dużo, w szpitalu powiedzili, że to normalne przy nowotworze, ale ja juz sama nie wiem. Dostałam po biopsji metronidazol doustny, ale nic to nie dało... Męczy mnie to okropnie... Teraz zaczynam się bać skoro żadna z Was nie miała czegoś takiego....
  • Ona30 wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki <3
  • Dzien dobry Dziewczynki? Ona30 powiedzonka. Jeszcze chwila i będziesz się z wszystkiego śmiała. <3 Tasza27 musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie bój się, walcz z myślami. Musisz być dzielna.
  • Ona30 powodzenia miało byc <3 <3 pozdrawiam cieplutko dziewczynki <3
  • 8 lat temu
    Aga Emi Tasza Olenka dziekuje za to, ze trzymalyscie kciuki <3! Jedtescie ogromnym wsparciem dla mnie!!! I udalo sie:)! W gabinecie bylo 5 osob i ja;). Pamietam tylko zastrzyk, a potem bylam juz w swoim lozeczku;). Nic nie bolalo i narazie nie boli. Lekarze i pielegniarki mega mega uprzejmi i mili. Pierwszy raz sie z takimi spotkalam! Odpoczywam teraz.. Odezwe sie potem. Dziekuje ze jestescie <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat