Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Kaa a to ja sie ciesze ze maske na twarz a nie rure, bo tego zawsze sie balam- kolezanka mi mowila ze to bardzo nieprzyjemne uczucie miec rure w buzi i jeszcze gorsze jak wyciagaja...
  • 8 lat temu
    Kaa dzieki wielkie za info! Ps jestem pewna ze bedzie dozylne bo juz mi mowili( bardzo sie ciesze, bo nie chce nic pamietac!). Dobrej nocki zycze kaa <3
  • 8 lat temu
    agnieszka76 dziekuje za porady i towarzystwo:-). Zycze rowniez dobrej nocki <3 <3 <3
  • Witaj Ona30 :) Też miałam pobierane wycinki pod narkozą, obudziłam się po okolo 30 minutach, kiedy było po. Ja niestety źle znoszę narkozę, kręci mi się w głowie, słabo mi i mam wymioty, ale każdy reaguje inaczej. Ja byłam w szpitalu, więc wypisali mnie następnego dnia. Po pobraniu wyciunków miałam krwawienia, ale nie jakieś straszne. Po wybudzeniu bolał mnie brzuc, ale dostałam kroplówkę ze znieczuleniem i było ok.
  • Miałam dożylną, sorki, z rana mało kontaktuję. Spałam około 30 minut, po czym wybudzili mnie na sali kroplówką wybudzjącą, jak to nazwali.
  • 8 lat temu
    Hej dziewczynki:), Dziekuje za takie szczegoly! To dla mnie wazne, bo lubie wiedziec co mnie czeka i nastawiam sie juz psychicznie. Takie przygotowanie jest w moim przypadku wazne. Ps.Przed badaniem trzesa mi sie nogi ze nie wiem,a co dopiero przed zabiegiem. To bedzie masakra :P. Ale wazne, ze bedzie teraz szlo do przodu i beda wyniki:)!
  • 8 lat temu
    Tasza27 masz szczescie ze jestes w UK bo tam szybciej idzie z zabiegami a tu w pl to trzeba czekac dlugo na wolne terminy:(
  • 8 lat temu
    :)
  • 8 lat temu
    Ona30 no teraz kochana masz wszystko podane na tacy co Ciebie czeka więc nawet nic nie poczujesz nie licząc tradycyjnego wkłucia. Do poniedziałku jakoś przetrzymasz ? Emi a gdzie Ty jesteś ?? Ty przecież miałaś wczoraj ważny dzień, czy się mylę??? Daj znać.
  • 8 lat temu
    Kaa jakos przetrzymam, ale im blizej tym bardziej odczuwam strach..ale ciesze sie, ze juz zacznie sie to leczenie!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat