Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Dobry wieczór dziewczynki. Kaa, Agnieszka- wy jesteście niezastąpione. Jak czytam te strony przy których mnie nie było to aż łezka w oku się kręci i przypominam sobie jak jechalam na zabieg i pisaliście że mną, oczywiście inne Dziewczynki tez ale Wasza pomoc zapamietalalm najbardziej <3 <3
  • Ona 30 trzymaj się cieplutko. Zrelaksuj się przed badaniami. <3 <3pozdrawiam cieplutko wszystkie Panie. Miłego wieczorku <3
  • 8 lat temu
    Juhu :P :P :P! Wiedzialam kogo zapytac ;). A tak na powaznie to lampeczke wina albo jakiegos drinka chyba sobie wypije:)... W koncu weekend :D
  • 8 lat temu
    Olenka88 dzieki za mile slowa <3
  • 8 lat temu
    Agus- z Toba sie nie sprzeczam i poslucham cie;))). Ja tez juz dzis uciekam... Milego wieczorku zycze Agus kochana <3
  • Agniesiu dziękuję. Mało tego Marker nowotworowy Synka wrócił prawie do normy. Kontrola za 6-8 m miesięcy, jest się czym cieszyć <3 <3jestem żywym przykładem na to że z wszystkiego można wyjść obronną ręką tylko trzeba wierzyć że będzie dobrze <3 <3 <3 spokojnej nocy kochane <3
  • 8 lat temu
    Dobranoc dziewczynki..
  • 8 lat temu
    Dzień dobry dziewczynki;) Robie kawke;) w końcu troszkę pospalam. Wczoraj miałam czarne myśli, euforia wyniku przeszła i zaczęłam się zastanawiać czy po konizacji, gdy wejdą głębiej może być inny wynik..? Jak myślicie? Zdarza się tak?
  • 8 lat temu
    Ile się tu działo jak mnie nie było; ( dziś dzień porządkowy, a Wy jakie macie plany??
  • 8 lat temu
    emi83 ciesz się dobrymi wynikami i nie rozmyślaj za wiele bo tak przecież nie można. Ja całkiem niedawno kiedy byłam przed kontrolą to wszędzie zrobiłam już porządki :D więc w ten weekend mam czas dla siebie a to znaczy spotkanie ze znajomymi w szerokim gronie i wieczorkiem może zaniesie nas do kina. W niedzielę mamy zamiar pojechać w góry bo jesień w górach jest przecudna ale oby nie padało...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat