Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Ona30 każda z nas inaczej odczuwa strach i ból ale wiem dokładnie co czujesz bo ja jestem też panikarą a zwłaszcza przed badaniami gin.i dentystycznymi.Całą resztę mogę znieść.Dlatego już na wstępie po przyjęciu mnie na oddział wypytałam kto będzie mi robił biopsję bo przecież jeśli znieczulenie dożylne to musi być anestezjolog. Powiedziałam, że się boję i jestem zdenerwowana a to przecież mi akurat nie pomoże.Ale wiesz...ja przez to całe moje leczenie od początku do teraz spotykam na swojej drodze cudownych ludzi, nie wiem co to takiego ale naprawdę mam szczęście w tym całym nieszczęściu jakim jest ta paskudna choroba. A więc miałam dożylne i uwierz mi nie poczujesz nic.Mnie nawet potem nie bolało nic i nie miałam żadnego krwotoku. W poniedziałek od rana będziemy z Tobą myślami a nasze kciuki :D ostatnio sporo dobrego przyniosły <3 <3
  • 8 lat temu
    Kaa wlasnie czekam w kolejce do stomatologa, ale tu akurat zero stresu;)
  • 8 lat temu
    emi83 tempo szybkie i przeoczyłam świetną wiadomość od Ciebie !! no teraz jestem spokojna bo jestem na bieżąco HURA HURA
  • 8 lat temu
    Wracam do domu po prawie dobie. Przepraszam za ta nieobecność. Padam na pysk i psychiczny wrak...odezwę się wieczorem całuje Was wszystkie i tule tasza27...damy rade..
  • 8 lat temu
    Stomatolog to lajt w porownaniu z ginem;). A kciuki sie przydadza od was kochane w poniedzialek :D. Wiem, ze moge na was liczyc :) <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Ona. Trzymamy kciuki;)
  • 8 lat temu
    Kochane jestescie <3
  • 8 lat temu
    Krotka historia z dnia dzisiejszego;-) : Jak czekalam w poczekalni u dentysty,to niektorzy mowili o swoim panicznym strachu do niego, robilismy sobie zarty i opowiadalismy smieszne sytuacje z zycia(czyt. z poczekalni) wziete :D. Czas 'szybko' zlecial w milym towarzystwie (mimo ze prywatnie, to bylam w kolejce 10ta i czekalam 3 godziny) , ale... Tak sobie w glebi duszy pomyslalam o Was moje kochane- ile wy juz i bolu i stresu przeszlyscie:)!!! Gdybym ten temat zaczela,to pewnie juz nikt by nie narzekal na takiego milutkiego, delikatnego stomatologa :P! Ps. Na szczescie nikt dzis zaryczany z gabinetu nie wychodzil, hihi...
  • 8 lat temu
    Ps. Mozna usuwac komentarze? Czasem wysyla mi 2-3 razy ten sam komentarz:(
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 jesli chodzi o komentarze to tak robie- ale zamiast kropki taka buzke wstawiam :D . Apropo poczekalni to zalezy na jakich ludzi sie trafi- czasem jest cisza grobowa(chyba tak sie mowi;)), kazdy w ciszy siedzi i sie na siebie 'gapi', a dzis akurat bylismy rozgadani i szly zarciki;)). Oj bylo fajnie:). pytanko: nie zebym byla jakas alloholiczka, bo czesto i duzo nie pije (teraz w ogole), ale jestesmy jutro zaproszeni na imprezke.. Moge cos wypic (mowie o procentach :P ) (tzn nie za duzo) czy raczej nie, ze wzgledu na wycinki ktore mam w poniedzialek?? Tego nie mam na liscie z przygotowaniami wiec pytam fachowcow tej dziedziny;)))


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat