Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    :))))):))))
  • 8 lat temu
    Dziękuję dziewczyny;))) obiecane paczki gotowe i kawka;)
  • 8 lat temu
    pycha :D nie masz za co dziękować
  • 8 lat temu
    emi83 udany ten czwartek bo i wyniki i pączki wyszły na medal ! Pozdrawiam
  • Hej dziewczyny, jestem nowa na forum... 2 miesiące temu dowiedziałam się, że mam złośliwego raka szyjki macicy gruczołowego... Później szpital, badania, testy itd (biopsja, tomografia, usg, cystoskopia, czekam na rezonans)..... Mam 27 lat, nie mam dzieci, jestem złamana.... Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, każdy lekarz mówi, że jest źle... Że nie będę mogła być matką.... Mam wrażenie, że moje życie straciło sens.... Jak potrafiłyście sobie z tym poradzić, mnie to wszystko przerasta.....
  • Powiedzieli mi, że guz na oko ma 5cm.... Co dziwne 2 lata temu miałam wymrażaną nadżerkę i wtedy ginekolog nic nie znalazl... Mieszkam na stałe w UK, wiec tu od nowa przechodziłam wszystkie badania, w Polsce miałam robione wyżej wymienione badania, w których jedyną ważną informacją jest to, że naciek obejmuje sklepienie przednie pochwy (ściana pęcherza moczowego gładka) oraz myometrium w dolnym odcinku trzonu macicy częściowo objęte przez naciek....
  • Powiedzieli mi, że guz na oko ma 5cm.... Co dziwne 2 lata temu miałam wymrażaną nadżerkę i wtedy ginekolog nic nie znalazl... Mieszkam na stałe w UK, wiec tu od nowa przechodziłam wszystkie badania, w Polsce miałam robione wyżej wymienione badania, w których jedyną ważną informacją jest to, że naciek obejmuje sklepienie przednie pochwy (ściana pęcherza moczowego gładka) oraz myometrium w dolnym odcinku trzonu macicy częściowo objęte przez naciek....
  • Nie, właśnie chodzi o to, że nie miałam nic.... Rezonans mam w przyszłym tygodniu.... Ale nie potrafię sobie poradzić z własnymi myślami....
  • Oby tak było, bo póki co nie mam siły wstawać nawet z łóżka.... :( Jestem załamana całkowicie... A Ty Kochana? Jak poradziłaś sobie z rakiem? Jak się dowiedziałaś, co z leczeniem? Przepraszam, że pytam, ale jestem nowa i po prostu nie wiem nic o nikim z forum, a razem zawsze jakoś raźniej <3
  • Witajcie dziewczyny. Tasza27 witaj kochana. Szczerze wspolczuje- przepraszam że piszę wprost ale tak trzeba. Myślę że ja jako dziewczyna po Cin 2 nie jestem Ci w stanie pomóc. Na pewno zrobią to niezastopiane-Agnieszka76 i Kaa. Powodzenia. Daj znać co i jak na forum to bardzo ważne aby ludzie też stąd czerpali wiedzę. Zdrówka Kochana i dużo sił fizycznych jak i psychicznych. <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat