Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Dzień dobry dziewczynki;) za oknem szaro buro i ponuro. Piździ jak nie wiem co. Ale...jestem zrelaksowana, nic się nie przejmuje i w ogóle jestem usmiechnieta;) zaraz zacznie się sajgon poranny. A teraz kochane kawka ;) ja robie sobie podwójna, gdyż prawie w ogóle nie spałam z tego szczęścia. ..a dziś nocka w pracy, po nocy superwizja. Wiec jak wyjdę dziś z domu ok 17 to wrócę jutro ok 15;) wstawać dziewczynki;) kawka;)
  • 8 lat temu
    Dzień dobry:) Emi Ty to masz...prawie24h poza domem... no i nie śpię nie śpię...czyli to była relaksująco udana noc :P też mało spałam:P Testował ktoś apetizer? Już długo nie odczuwam głodu i spadam na wadze:/ Miłego dnia.:)
  • 8 lat temu
    emi83 trzymać te kciuki dzisiaj ? evla spadasz na wadze..szczęściara z Ciebie :D Rzeczywiście przy dzieciach ruchu sporo,do tego masa innych zajęć i jeszcze jak głowa zajęta problemami to mało się myśli o jedzeniu ale znam takie które zajadają stres i to dopiero jest problem, ja po moim ostatnim bezowym niestety przybrałam więc dziś pada czy nie pada to ruszać się trzeba <3
  • 8 lat temu
    Kaa kochana ale ja już mam sporą niedowagę. Mam 170 a 49kg i niestety nie odczuwam prawie w ogóle łaknienia :/ co może fajne dla wagi ale dla ilości sił to już nie. A jak się zmuszam to niestety nic mi nie smakuję. temu może jak już ze mnie taki chorowity przypadek to jakies wspomaganie kupie :P
  • 8 lat temu
    Evla spróbuj nutridrinka. Mi swego czasu dawały siły nieznacznie podnosząc wage;) teraz już mnie to niestety nie dotyczy;) musze się mocno pilnować. Kaa poproszę o kciuki. Bo mimo, iż staram się o jak ja się staram uśmiechać to wiesz... Dziewczyny a tak na marginesie to ja bardzo kocham swoje dzieci i nie swoje tez;) ale o 8 wszyscy wyszli, jestem sama i to też kocham;)))
  • 8 lat temu
    Emi ja też kocham dzieci i mojego połówka, uwielbiam ale ta cisza gdy ich nie ma, są w szkole, pracy czy wychodzą gdzieś, gdy wiem że są bezpieczni i nie muszę się martwić... cenię to sobie bardzo :P zdarza się że nawet usłyszą "no już już wychodzicie, dalej szybciej idźcie już..." :P
  • 8 lat temu
    Niech rosną;) ja spadam do dentysty;)
  • 8 lat temu
    ale jak ich długo nie ma to zaglądam i czekam na nich....czego ich tak długo nie ma, pewnie też tak macie a że czas szybko mija to w zasadzie niewiele jest takich chwil spokojnych i wyłącznie dla nas; moim zdaniem najlepiej się wypoczywa poza domem, gdzieś w pięknych okolicznościach przyrody i gdzie nie muszę się głowić do ugotować i czy lodówka pełna... o wtedy odpoczywam najlepiej, miłego dnia kobietki <3
  • 8 lat temu
    Kobietki gadała z gin. Ma wynik w ręku. Komórek nowotworowych nie ma.!!!!!!!! Jutro pojadę po wynik . Moja gin mówiła, że w związku z tym wynikiem będzie konizacja ale umówiła mnie z dr który robił kolpo na rozmowę i to on ma zdecydować co dalej. Dopiero 17 października...no ale najważniejsze że nie ma nowotworu!!!! Konizacja to pikus;)))))))
  • 8 lat temu
    Super!!!! :) Nasza wspólna moc kciukowo fluidowa daje radę. Gratulację :) Piękna wiadomość <3 bardzo się cieszę <3 <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat