Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Evla i jak dotlenianie? Pomogło? ? :P dzwoniłam dziś do gin zapytać o moją @ ;)bo od 3 tygodni jej nie ma; ( test negatywny. I przypomniała mi o kontroli mojego guzka na tarczycy we wtorek. I wtedy też się spotkamy;) jutro jesteśmy umówione na telefon. Przyrzekam, że jutro robie dużo pączków. Z przepisu mojej babci. Nie tego szybkiego;) Nie zniose jak Boga kocham jutrzejszego dnia...
  • 8 lat temu
    Emi damy radę, naprawdę <3 <3 uwielbiam pączki :P dotlenianie ani trochę, uszami by wyszło a i tak nie pomogło :/
  • 8 lat temu
    emi83 trzymam kciuki za Ciebie jutro :D <3
  • 8 lat temu
    Kochane jestescie;) ja mam dziś okropne problemy z netem przez ta wichure i mój mąż mówi, że się uzależniam właśnie od Was;) Evla Ty weź tego swojego posadzki na krześle, związ porzadnie. Potem ubierz się w jego najulubiensza kiecke i pogadaj najnormalniej. Przy Tym Kuś na maxa i nie siedzi z wywieszonym jezorem I patrzy co może stracic;) działa, przyrzekam. Nie znam z autopsji coprawda ale od psiapsioly;) trzymam to na czarną godzine;)
  • 8 lat temu
    Heheh Aga ja mam dziś masakrę jakas :P
  • 8 lat temu
    Emi co Ty mnie tu za pomysły podsuwasz... ulala :P ale z tym wiązaniem to jest myśl tylko z tą kiecką...własne ulubiona forma to bez niej a pizga u mnie nie przeciętnie :P Jaja jajami, ale kochana jutro jest pełna mobilizacja wszystkich kciuków, nawet moje dziecko zaprzęgnę i kotkę więc będzie moc:) Aga fakt wciąga nawet jak nie ma jak napisać to się chociaż czyta... komputer telefon tablet...a co że zebranie, że zupa kipi trudno się ogarnie, ale doczytać co u dziewczyn trzeba ;)
  • 8 lat temu
    Evela to jak Cię Bóg stworzył! ! Zawalcz;) !!! Bo chłop to chłop zanim się domyślić to Ty już całkiem odpuścisz. Ze TAK powiem bierz byka za rogi ;)))) O mój Boże jutro musi być dobrze dziewczynki MUSI;) kochane jestescie;) Moj mąż dziś do mnie...łazi za mną tuli się. Zaczepia tu i tam i tłumacze jak krowie na rowie. Nie tykaj mnie TAM bo ja nie wiem co TAM jest i nie chce tego itp itd włącznie z Tym, że przecież TAM może być no...rak.(tak padło mi juz) a co mój poważny mąż na to??? Rak??? Kobieto to jest zwykle ała, trzeba podmuchac pocałować i przejdzie,)) ja czasami myślę, że faceci myślą tylko główka a nie głową. ..ze śmiechu nie miałam siły się nawet wkurzyc;))
  • 8 lat temu
    Heheh;) ja pisałam, że trzymam to co Evli poradziłam na czarną godzine;) Ale skoro namawiaszczęśliwego na to podmuchanie to może i się skusze;)))
  • 8 lat temu
    Ja tez spadam ;) rano kawka;) a do drugiej kawki będą paczki;)
  • 8 lat temu
    Dziewczyny...jesteście boskie, po prostu niesamowite. :D dobrej nocy kobiety :) widzimy się rano na kawusi :) Emi...zrelaksowane :P Dobranoc <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat