Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Jest ;) tylko zobacz dziewczyny mało wina piją :P
  • 8 lat temu
    Pochwale się. To dzieło z tyłu na płótnie to moja córa mi namalowała :)
  • Evla mam nadzieję, że tak będzie :)... nawet na różaniec pobiegłam się pomodlić ... Czekanie do jutra :(((((( ehhh.... tak bardzo się boję :((((.. i tak pewnie będzie do jutra.. nie mówiąc już o myślach, które są w głowie :(
  • 8 lat temu
    oby :P czy zawsze się po takich emocjach czuje jakby z barków spadło pare kilo? dla mnie to dziwne nowe uczucie
  • 8 lat temu
    Justyna uwierz mi ja spod tego gabinetu byłam skłonna uciec, ale tak sobie pomyślałam że nic mi to nie da tylko powiększy stres...wiedziałam że na nic już nie wpłynę, że co ma być to będzie i przyjmę wszystko byle już wiedzieć, byle już móc działać. I zadziałam bo za 3 miesiące kolejna kontrola. To jest ogromny stres, łzy w oczach, ale dobrze że się badamy, sprawdzamy bo pomimo wszystko warto. I boimy się wyniku, diagnozy ale przecież jak widać mamy dobrą passę rozpoczęła Kaa i ona będzie trwać, wierzę w to, modle się o to i po prostu chcę tego. I jutro Ty Justyna zrobisz kawe, bądź herbatę i będziemy się cieszyć :)
  • 8 lat temu
    ale się cieszę dziewczyny, kolejnej się udało odebrać dobre wyniki :D miłego wieczoru i spokojnej nocy babeczki :D :D
  • 8 lat temu
    Kaa dzięki i wzajemnie :) to Ty rozpoczęłaś ta dobrą passe :) dobrej nocy <3 <3
  • 8 lat temu
    no przecież świętuję z Wami kochane:) a teraz pójdę do mamy, może się napije kieliszek wina ze mną :P
  • Wam również miłego wieczorku :) <3 <3
  • Wam również miłego wieczorku :) <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat