Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Kaa ja ma 41 lat wiec dzieci wiecej nie planuje.decyzje podejmuje lekarz, on tutaj jest głowa,,ja tylko jego wiernym sluga :D chodzi mi tylko o to , ze nie wiem czy dam rade z tymi wynikami tak co 3-6 miesięcy.teraz to czekanie mnie dobija.ale cóż dajmy czasowi czas ;)
  • evla trzymam kciuki :D
  • 8 lat temu
    Ilka i ja dokładnie o tym mówię. O docinaniu, o kolejnych czekania na wyniki itp itd. Mnie lekarz po kilku minutach od rozpoczęcia kolposkopii pytał czy chce jeszcze mieć dzieci. Otóż nie chce...choć świadomość, że nie mogę robi wielką różnicę podchodząc do tego czysto emocjonalnie. A tak rozumowo to moje dzieci potrzebują zdrowej uśmiechniętej mamy a nie ciągle nerwowej bo czeka na wyniki. Nic to. Nie ma co wychodzić przed szereg. Wyniki w środę (oby). Trudna rozmowa z p. Dr i będą się podejmować decyzje. Do tego czasu tylko myślę i myślę i myślę. ..
  • 8 lat temu
    emi83 jesteś bardzo rozsądną babką :D <3 :D
  • Ja nie miałam koloskopi, biopsja i za miesiac konizacja
  • 8 lat temu
    Ilka powoli razem i u Ciebie damy radę wszystko ogarnąć :)
  • 8 lat temu
    Iłka tu też niestety rządzą emocje, nie martw się Kochana, emocje u niejednej z nas wzięły górę ale trzeba iść do przodu i nie dawać za wygraną <3
  • 8 lat temu
    WróciłO moje kochanie. ;))))W końcu. A tylko dobę Go nie bylo...baby to jednak mają nas....e w tej glowie;))) Evla - kciuki są! !!!!!
  • 8 lat temu
    Dziekuje!!! Jade! Muzyka jest wynika sa pozytywne nastawinie tez. Za godzine do dwoch bedzie potwierdzone ze jestem zdrowa!!
  • 8 lat temu
    Evla ja też czekam bardzo mocno. Ja dziś na noc do pracy wiec mogę nie mieć możliwość pisać ale zaglądać bede:) kciuki mają już wszystkie kolory teczy:)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat