Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    tak, ja tak...
  • 8 lat temu
    Bo widzę, że nawzajem się potrzebujemy i wspieramy i wszystkie kobiety powinny być solidarne dlatego zapytałam, udanego wieczoru kochane ps.mój mąż stara się bardzo i właśnie wiesza pranie ale coś mi się zdaje, że to pranie wieszane po ciemku na balkonie będzie zaraz wieszać od nowa bo co chwilę mu spada ;)
  • 8 lat temu
    ale się stara :P żeby tak mój coś zrobił... prócz ciężkich zakupów :P
  • 8 lat temu
    Kaa. Ja tez będę jutro ubrana na czarno. Aga. Mi też nie pozwolono pochować maleństwa. I doskonale wiem o czym mówisz. A swoją drogą to co dzieje się ostatnio w Polsce przEkracza wszelkie granice...
  • 8 lat temu
    Dziewczyny, jeszcze mam pytanie o markery, bo czytalam, ze niekoniecznie sa refundowane przez NFZ.. Jak bylo u was? Dostalyscie skierowanie na nie czy robilyscie prywatnie?? Jak prywatnie to jaki jest koszt??
  • 8 lat temu
    mi robili w szpitalu
  • 8 lat temu
    kosz prywatnie tego co ja miałam ok bodaj 120zł ale ja na raka jajnika czyli 2 markery + algorytm
  • 8 lat temu
    Jak bede w szpitalu to popytam o szczegoly.. Jak to bedzie w moim przypadku...
  • 8 lat temu
    Aga i Emi wspolczuje z calego serca <3 i tego w ogole nie rozumiem w prawie polskim ;(!!! Szok dla mnie!! Ps. Moja kolezanka wiedziala od 4 miesiaca ciazy,ze urodzi dziecko, ktore nie bedzie mialo szans na przezycie- urodzila w 7 miesiacu. Malenstwo zylo 62 minuty i mogli je pochowac. Bardzo to przezyla,ale powoli dochodzi do siebie... Wspolczuje wam, ale zarazem podziwiam <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat