Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    tak myśle Kaa i Agnieszka Wy macie za sobą poważne zabiegi, bardzo złe diagnozy i żalicie się tak bardzo bardzo mało...zapewne były gorsze i lepsze dni, ale mimo wszystko trochę śledzę forum i Wy się naprawdę niewiele żalicie, nie pękacie jak takie sierotki jak ja
  • 8 lat temu
    Kaa ja bralam anty przez 10 lat i ciekawa jestem co w tej mojej watrobce sie zagniezdzilo. Sprawdze to!
  • 8 lat temu
    a ja rok i wyniki wątrobowe są lekko podwyższone :P
  • 8 lat temu
    Kaa i Aga jesteście super twarde babki. Kaa Ty mi tu nie przepraszaj bo ja bardzo bym chciała, żeby mi się tak ulewa jak Tobie. Bo mi jak się wyleje to armagedon;) takiego ulewania poprosimy;) a w ogóle to bardzo (się ciesze!!), ze tu jesteście;) Kaa myślę, że ta moja cytologia z kwietnia tez była z wykrzyknikiem...ale cóż, skąd ja miałam to wiedzieć. Przecież miałyśmy lekarza od tego...hm...no ale teraz jest teraz i tak jak mówisz TERAZ trzeba walczyc;) oj i będę bez względu na to co tam siedzi.
  • 8 lat temu
    Agnieszka z ta negatywną energią to racja. Dwa słowa za dużo bądź źle dobrane mogą człowieka wręcz powalić na ziemię :/ skąd ja to znam...
  • 8 lat temu
    Emi to jest postawa kolejnej dzielnej kobiety !!! :D
  • 8 lat temu
    Aguś dziękuje, się nie czuję, ale chce w to wierzyć całą sobą. Bo podołam wszystkiemu co trzeba, bo muszę bo chcę i nie jestem sama mam rodzinę i Was...moją taka drugą rodzinę od serducha <3 <3
  • 8 lat temu
    będzie kawa z pianką, czekoladą, cukrem trzcinowym...co tylko sobie zażyczycie :P niech się spełnią :)
  • 8 lat temu
    <3 <3 <3 <3 :P <3 <3 :P
  • 8 lat temu
    czy wy jutro będziecie ubrane na czarno ? wiecie o co chodzi ??


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat