Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Dzieki dziewczyny za wasze przemyslenia! Juz nie bede czytala tyle, jak bede u lekarza to powiem, ze mnie to niepokoi i tyle. Czlowiek chce byc madrzejszy od lekarzy i chce wszystko wiedziec :P a potem jest niespokojny :/
  • 8 lat temu
    Mój Święty Boże ;) ale się usmialam czytając ostatnie wpisy;) Evla , wiem co mowie.,olej tez swego połówka i juz- gwarantuje Ci, że sam przylezie;) mój co prawda nie olewa( chociaż czasami mu to zarzucam) ale jak ma focha to odpuszczam, i tak sam przylezie i się tuli albo zaczepia... Facet jak małe dziecko- nacieszy się i mu przejdzie;) Evla a tak zupełnie poważnie, to może on musi jakoś to wszystko odreagować. ..?
  • 8 lat temu
    Ona30 to prawda, szukami informacji, historii, żeby znaleźć choćby najmniejsze uchylenie, inne procedury lekarzy. A jednak to oni się znają, uczą nie my. Często znajdujemy przydatne informację, ale często podświadomie doszukujemy się błędów lekarzy... patrząc na wyniki słuchamy lekarza a jednak w domu same przeszukujemy internet żeby sprawdzić czy nie ma innych interpretacji. Ja to mam przy markerach...słyszę proszę się nie martwić sprawdzimy to, a w głowie mam Ev szukaj bo może są wyjaśnienia ale nie ma takich. Jutro znów będę słuchać lekarza ale wiem że jego słowa i diagnozy znów przeanalizuję :/ tak chyba jest, człowiek ufa ale i sprawdza na własną rękę, szuka podpowiedzi...
  • 8 lat temu
    Dziewczyny ten też przylezie...jak zawsze... ale czy On nie może się uczyć na błędach i na moich słowach? jak to się mówi...TĘPY ALE STANOWCZY :P ja oczywiście znów powiem że przecież się już nie gniewam :P głupszy On czy ja? :P :D
  • 8 lat temu
    Aga to fakt...ja znów czytuję rozprawy medyczne...i szczerze nie wiem po co skoro mój lekarz to na pewno zna...zaśmiecam głowe statystykami, wnioskami badań a przecież bez reszty wiedzy medycznej to niewiele wnosi...błędne koło z którego ciężko się wyrwać:/
  • 8 lat temu
    ok, tylko niech ten specjalista mnie wyśle na badania bo mnie skręci :P szczerze to tylko liczę że rzetelnie przebada mi markery i zleci ich kontrolę, no i że usg będzie czyste :D O to Was chcę dziewczyny prosić, o trzymanie kciuków za czyste usg:) <3
  • 8 lat temu
    evla o to prosić nie musisz, będziemy trzymać ale z rana Ty trzymaj za mnie od 8 do 8:30 bo mam swojego gina i cytologię więc i ja będę czekać potem na wynik :/
  • 8 lat temu
    Jednak kazda z nas zna swietnie teorie,ale w praktyce ta nasza ciekawosc przewyzsza wszystko i zawsze czegos szukamy... Biore sobie do serca wasze rady i choc na jakis czas ;-) bede spokojna i zaufam lekarzom! Dzieki kobietki <3
  • 8 lat temu
    Kaa oczywiście że będę i uwierz będę czekać razem z Tobą i wszystkie razem będziemy świętować Twój dobry wynik :) <3
  • 8 lat temu
    Jaki będzie bal jak wszystkie będziemy mieć dobre wyniki...miesiąc imprezy jak nic :D i tego chcę...a zresztą niech to forum będzie jedną wielką imprezą samych dobrych wyników :P


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat