Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Evla ja mogę go zabić czasem za wszystko i dobić jeszcze potem ale mi to zaraz przechodzi i potem sama się miotam :D Ale mam na to sposób, uwielbiam sobie pobiegać, idę pobiegać SAMA, przemyślę wszystko i przechodzi, serio, polecam. Wiem,że czasu na to zawsze jest za mało ale zawsze tę godzinkę dla siebie wygospodaruję...
  • 8 lat temu
    Ja znajduje ukojenie w muzyce. Głośnej! gdy mam ciśnienie...uduszę Go gołymi ręcami przez telefon!! za karę jutro na wizytę idę sama, a niech ma! wyniku mu powiem albo i nie a dziś wypad z łóżka bo nie wytrzymam!!
  • 8 lat temu
    Evla!!! Jesteś boska!!! Ale o wyniku mu powiedz bo się chłopina zmartwi;)
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 a ty juz wróciłaś z wycieczki ?
  • 8 lat temu
    A niech się martwi! może chociaż wtedy bo od tyg to mnie zlewa a dziś do już przeszedł sam siebie! Ekscytacja nową zabawka zwaną nowym samochodem...4kółka i kawał wypolerowanej blachy a do mnie tekst "ja się przynajmniej potrafie cieszyć!" ja się ucieszę jak mi lekarz zleci markery i dobre wyjdą!
  • 8 lat temu
    Agnieszka wybacz że powitało Cię moje zrzędzenie na facetów. Jak wycieczka?
  • 8 lat temu
    evla a może po prostu On nie bierze pod uwagę, że wyniki mogłyby być złe...Może tak Cię bardzo kocha <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    kurcze a może to a może tamto, czy my ich trochę nie usprawiedliwiamy ?? Ja zaraz swojego starego chyba pogonię...powód się zawsze znajdzie hi hihi
  • 8 lat temu
    Ja wykałaczkowe 50kg czystej furii :D taa kocha...może i kocha ale okazuje to od d.py strony :D Kurcze dziewczyny łzy mi kapią a zanoszę się śmiechem nie dobrze ze mna :D Co ja bym bez Was zrobiła...ja nie wiem <3 <3 <3
  • 8 lat temu
    Szaleństwo wskazane tylko brzuch boli jak się za długo śmieje człowiek :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat